Pazartesi , Ekim 23 2017
Ana Sayfa / Tenis Magazin / Wimbledon’da Bir Hamile Daha

Wimbledon’da Bir Hamile Daha

Jordanne Whiley, bu ay Wimbledon’da tekerlekli sandalye çiftlerde kazandığında 11 haftalık hamile olduğu açıkladı..

25 yaşındaki Paralimpik oyuncusu Whiley, Japon partneri Yui Kamji ile başarılı bir oyun sergileyerek 10. Grand Slam şampiyonluğuna imza attı.

İki kez Paralimpik bronz madalya sahibi olan Whiley, aynı zamanda koçu olan eşi, Marc McCarroll ile birlikte ilk çocuğunu bekliyor.

Wimbledon’da Bir Hamile Daha

10 kez Grand Slam şampiyonu olan Whiley, The Mixed Zone’da açıklamada bulunarak: “Bunu planlamıştık, Rio’dan sonra bir aile istediğimize karar verdik.”

Whiley, tenis kortuna geri döneceğini hedefliyor ve 2020 yılında gerçekleşecek olan Tokyo Paralimpik’e katılmayı umuyor.

–Yazı Devam Ediyor–

Ve ekleyerek: “Ben, Sarah Storey ve Jess Ennis’in yaptıklarını görünce cesaretlendirildim. Annelerin seçkin sporcular olması kesinlikle mümkün.”

Hatırlarsak Serena Williams 8 haftalık hamileyken Ocak ayında Avustralya Açık’ı kazanarak, 23. Grand Slam teklerde rekor kırmıştı.

Keza dünya sıralamasında 105. sırada yer alan Mandy Minella da, ilk çocuğuna dört buçuk aylık hamileyken Wimbledon çiftler ve teklerde oynadı.

İçeriğimizi paylaşın..

Ayrıca Bakın

Federer & Nadal Yarışı Alevleniyor

Roger Federer ve Rafael Nadal arasındaki yılı dünya 1 numarası olarak kapatma mücadelesi Londra’daki ATP World Tours finallerine taşınabilir..

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Sizin!

avatar
wpDiscuz