Thiem ve Zverev Vogue Sayfalarında

Dünyada en çok satan moda ve kültür dergilerinden Vogue’un Eylül sayısında Dominic Thiem ve Alexander Zverev de yer aldı..

Tenisin yükselen iki yıldızının yer aldığı bölümde yazar Louisa Thomas iki oyuncunun bu sene Wimbledon’da ve diğer turnuvalarda aldıkları başarılı sonuçlardan ayrı ayrı bahsetti. Thomas Zverev hakkında şunları yazdı:

‘’Onda bir prens havası var. Uzun boyu, parlak ve dalgalı saçları, ışıkla renk değiştiren aslanvari gözleri ve kaslı bacaklarıyla etkliyeci bir görüntüsü var.’’

Zverev’den üç yaş büyük Thiem’den ise Vogue’da şu şekilde bahsediliyor:

‘’Onun çalışma etiği efsanelerinkiler gibi. O kadar ki  sanki Thiem efsanelerdeki gibi koşarken ırmakları geçiyor, sırtında ağaçlar taşıyor.’’

İki oyuncuda tenisteki Büyük Üçlü Rafael Nadal, Roger Federer ve Novak Djokovic’e karşı önemli galibiyetler aldı. Dünya 7 ve 8.cisi iki oyuncu ise Wimbledon’da son sekizden hemen önce elendi.

Thiem ve Zverev yaydıkları parıltıların farkında. Konu dönüp dolaşıp bu iki yeteneğin ne zaman büyük bir turnuva kazanabileceklerine geliyor.

Zverev, ‘’Her iyi oyuncu iyi ya da kötü ama kısa zamanlı hafızaya sahip olmalı,’’ diyor. 20 yaşındaki Zverev henüz çok genç ve şu ana kadar yaşadıklarından ziyade önünde onu bekleyen başarılar hafızasında çok daha önemli yer tutacağa benziyor.

İçerik Hakkındaki Yorumlar

1 Yorum - "Thiem ve Zverev Vogue Sayfalarında"

avatar
  Abonelik  
Bildir
trackback

[…] kariyeri boyunca dördüncü sıraya kadar yükselen Zverev, Avustralya Açık 3. turunda 5 set sonunda Hyeon Chung’a […]