Salı , Kasım 21 2017
Ana Sayfa / Tenis Magazin / Thiem ve Zverev Vogue Sayfalarında

Thiem ve Zverev Vogue Sayfalarında

Dünyada en çok satan moda ve kültür dergilerinden Vogue’un Eylül sayısında Dominic Thiem ve Alexander Zverev de yer aldı..

Tenisin yükselen iki yıldızının yer aldığı bölümde yazar Louisa Thomas iki oyuncunun bu sene Wimbledon’da ve diğer turnuvalarda aldıkları başarılı sonuçlardan ayrı ayrı bahsetti. Thomas Zverev hakkında şunları yazdı:

‘’Onda bir prens havası var. Uzun boyu, parlak ve dalgalı saçları, ışıkla renk değiştiren aslanvari gözleri ve kaslı bacaklarıyla etkliyeci bir görüntüsü var.’’

Zverev’den üç yaş büyük Thiem’den ise Vogue’da şu şekilde bahsediliyor:

‘’Onun çalışma etiği efsanelerinkiler gibi. O kadar ki  sanki Thiem efsanelerdeki gibi koşarken ırmakları geçiyor, sırtında ağaçlar taşıyor.’’

İki oyuncuda tenisteki Büyük Üçlü Rafael Nadal, Roger Federer ve Novak Djokovic’e karşı önemli galibiyetler aldı. Dünya 7 ve 8.cisi iki oyuncu ise Wimbledon’da son sekizden hemen önce elendi.

Thiem ve Zverev yaydıkları parıltıların farkında. Konu dönüp dolaşıp bu iki yeteneğin ne zaman büyük bir turnuva kazanabileceklerine geliyor.

Zverev, ‘’Her iyi oyuncu iyi ya da kötü ama kısa zamanlı hafızaya sahip olmalı,’’ diyor. 20 yaşındaki Zverev henüz çok genç ve şu ana kadar yaşadıklarından ziyade önünde onu bekleyen başarılar hafızasında çok daha önemli yer tutacağa benziyor.

Ayrıca Bakın

Murray ve Ivan Lendl Ayrılığı

Eski dünya 1 numarası Andy Murray koçu Ivan Rendl ile tekrar yollarının ayrıldığını duyurdu..

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Sizin!

avatar
wpDiscuz
REKLAM

KAPAT
REKLAM

KAPAT

Bunu beğendiniz mi?

Herkesle paylaşın!