Çarşamba , Kasım 22 2017
Ana Sayfa / Tenis Magazin / Russell Crowe’un Avustralya Açık Tepkileri

Russell Crowe’un Avustralya Açık Tepkileri

Ünlü aktör Russel Crowe bir tenis hayranı. Crowe, Avustralya Açık boyunca paylaştığı sosyal medya mesajlarıyla ne kadar iyi bir tenis takipçisi olduğunu gösterdi..

Avustralya Açık birçok insan tarafından takip edildi ve uzun süre gündemde kaldı. Sosyal medyada kimi ünlü isim rengini belli etti kimi ise sadece tenisin güzelliğine odaklandı.

Sevilen ünlü aktör Russell Crowe da bu tenis takipçilerinden. Sıkı bir tenis sever olan Crowe, sosyal medyada önemli mesajlar yayımladı.

Karolina Pliskova’nın kardeşi Kristyna Pliskova’ya: ”Eğer kararlı olursan şampiyon olacaksın. Hayal ettiğinden çok daha güçlüsün. Kuvvetli ve onurlu.” diyerek ona olan inancını belirtti. Dünyanın ilk 10’unda olan Pliskova’ya değil de kardeşine bunu yazması ise takipçileri tarafından şaşkınlıkla karşılandı.

Ayrıca Avustralya Açık tenis turnuvası erkekler finali sonrası ‘‘Şampiyon Roger Federer’e Tebrik Yağdı” yazımızda yer alan tebriklerden birini yapan Crowe: ”Avustralya Açık harika bir turnuva. Roger Federer taçlandı. Rafael Nadal çok güçlü ancak bu gece onun gecesi değil.” açıklamalarıyla maça olan ilgisini gösterdi.

Takip Edin!

Editör

Teniscimde.com editörü, Teniscimde.com'un başladığı günden beri en iyi haberleri size sunar.
Takip Edin!

Ayrıca Bakın

Murray ve Ivan Lendl Ayrılığı

Eski dünya 1 numarası Andy Murray koçu Ivan Rendl ile tekrar yollarının ayrıldığını duyurdu..

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Sizin!

avatar
wpDiscuz
REKLAM

KAPAT
REKLAM

KAPAT
Bu içeriği paylaşmak ister misiniz?