Russell Crowe’un Avustralya Açık Tepkileri

Ünlü aktör Russel Crowe bir tenis hayranı. Crowe, Avustralya Açık boyunca paylaştığı sosyal medya mesajlarıyla ne kadar iyi bir tenis takipçisi olduğunu gösterdi..

Avustralya Açık birçok insan tarafından takip edildi ve uzun süre gündemde kaldı. Sosyal medyada kimi ünlü isim rengini belli etti kimi ise sadece tenisin güzelliğine odaklandı.

Sevilen ünlü aktör Russell Crowe da bu tenis takipçilerinden. Sıkı bir tenis sever olan Crowe, sosyal medyada önemli mesajlar yayımladı.

Karolina Pliskova’nın kardeşi Kristyna Pliskova’ya: ”Eğer kararlı olursan şampiyon olacaksın. Hayal ettiğinden çok daha güçlüsün. Kuvvetli ve onurlu.” diyerek ona olan inancını belirtti. Dünyanın ilk 10’unda olan Pliskova’ya değil de kardeşine bunu yazması ise takipçileri tarafından şaşkınlıkla karşılandı.

Ayrıca Avustralya Açık tenis turnuvası erkekler finali sonrası ‘‘Şampiyon Roger Federer’e Tebrik Yağdı” yazımızda yer alan tebriklerden birini yapan Crowe: ”Avustralya Açık harika bir turnuva. Roger Federer taçlandı. Rafael Nadal çok güçlü ancak bu gece onun gecesi değil.” açıklamalarıyla maça olan ilgisini gösterdi.

Aynı zamanda eski profesyonel tenis oyuncusu ve tenis hocası olan Cem, Teniscim’in kuruculuğunu üstlenmiştir ve farklı projelerle tenise destek vermeye devam etmektedir.
İletişim için: cemmildon@teniscim.com

Sizin yorumunuz nedir?