Roger Federer ”Yenilenmiş” Ve Sezona Hazır

Dünyanın gelmiş geçmiş en iyi tenisçilerinden olan Roger Federer, yeni sezona yenilenmiş bir şekilde hazır olduğunu ve başarıya tekrar aç hale geldiğini belirtti..

Bu sene içinde evde çok daha fazla zaman geçirebildiğini ve eşi Mirka‘nın artık tamamen mutlu olduğunu belirten 17 kez Grand Slam kazananı Federer: ”Artık ailem tekrar ne zaman turnuvalara başlayacağım konusunda sabırsız olmaya başladı.” dedi.

Roger Federer 2016 yılında birçok turnuvaya sakatlığı yüzünden katılamadı. Ancak bunu bir fırsat olarak değerlendiren Federer, çok iyi bir şekilde antrenman yaptığından ve tamamiyle mental olarak hazır olduğundan bahsetti.

Roger Federer ayrıca Rafael Nadal, Novak Djokovic ve Andy Murray hakkında da: ”Andy’nin harika bir hikayesi var, Novak’ın da öyle. Nadal’ın ise her zaman iyi bir hikayesi olacaktır.” diyerek ezeli rakipleri ile ebedi dostluğunu tekrar dile getirmiş oldu.

 

Aynı zamanda eski profesyonel tenis oyuncusu ve tenis hocası olan Cem, Teniscim’in kuruculuğunu üstlenmiştir ve farklı projelerle tenise destek vermeye devam etmektedir.
İletişim için: cemmildon@teniscim.com

İçerik Hakkındaki Yorumlar

İlk Yorum Hakkı Sizin!

avatar
  Abonelik  
Bildir