Çarşamba , Ağustos 23 2017
Ana Sayfa / Tenis Magazin / Raonic Forbes 30 Yaş Altı Listesinde

Raonic Forbes 30 Yaş Altı Listesinde

2016 yılında büyük bir gelişim gösterip dünya 3 numarasına kadar yükselen Milos Raonic, Forbes’un 30 yaş altı 30 kişi listesinde yer aldı..

Raonic, 2016 yılında birçok başarı yakaladı. Bu onun dünya 1 numarası olmasına yetmedi ancak Kanadalı sporcu 3 numaraya yükseldi. Dünyanın en önemli listelerini bir araya getiren Forbes da onun bu başarısını harika bir liste ile ödüllendirdi.

Geçtiğimiz günlerde bu konu hakkında ATP‘nin kendi Instagram hesabından da Raonic‘e bir kutlama mesajı yayımlandı.

2017 yılına henüz girdiğimiz günlerde Raonic, Brisbane’de Rafael Nadal‘ı yenerek yarı finale yükselmiş ancak sürpriz sayılabilecek bir yenilgi ile daha sonrasında finalde Kei Nishikori‘yi yenecek olan Grigor Dimitrov‘a yenik düşmüştü.

Brisbane’de yapılan bir röportajda dünya 3 numarası Milos Raonic, dünya 1 numarası olmak için 2017’de büyük bir mücadele vereceğini kaydetmişti.

16 ocakta başlayacak olan Avustralya Açık tenis turnuvası bu anlamda müthiş bir önem taşıyor. Raonic‘in 1 numara olması bu turnuva sonunda mümkün güzükmüyor ancak puan farkının kapatılması açısından bir hayli önemli.

Öte yandan dünya 2 numarası Novak Djokovic‘in 1 numara olabilmesi için turnuvayı kazanması ve 1 numara Andy Murray‘nin çeyrek finale gelmeden elenmesi gerekiyor..

Takip Edin!

Editör

Teniscimde.com editörü, Teniscimde.com'un başladığı günden beri en iyi haberleri size sunar.
Takip Edin!

Latest posts by Editör (Hepsini Görün)

Ayrıca Bakın

Azarenka, Amerika Açık’tan Çekildi

Victoria Azarenka, eski eşiyle bebeklerinin bakımı hakkında yaşadığı anlaşmazlık nedeniyle Amerika Açık’tan çekilmek zorunda kaldı..

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Sizin!

avatar
wpDiscuz