Radwanska’nın Mutlu Günü

28 yaşındaki Polonyalı süper yıldız, uzun süredir birlikte olduğu ve aynı zamanda antrenman partneri olan erkek arkadaşı Dawid Celt ile evlendi..

Agnieszka Radwanska için önemli bir hafta sonuydu fakat bu seferki bir turnuvada değildi. Birçok önemli yıldız Radwanska’yı yalnız bırakmadı.

Wozniacki, Radwanska ile olan arkadaşlığı için şunları söyledi:

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]‘’Aga evleniyor, artık kız kıza eğlenmek istediğimizde herkesin kendi özel hayatı olacak. Bu ayrıldığımız anlamına gelmiyor ama artık onun öncelikleri var. Ancak inanıyorum ki hala oturup kahve içebilir, keyifli zaman geçirebiliriz.’’[/box]

Yazı Devam Ediyor..

Birçok kadın raket, yoğun tenis yaşamlarını evlilik ve çocuklarıyla ilgilenerek dengeliyor. Hall-of-Fame’e giren Kim Clijsters, Brian Lynch ile 2007’de evlenmiş ve kızı Jada’nın doğumu nedeniyle tenise 2 yıl ara vermişti. Tenise döndükten sonra kariyerindeki 4 büyük turnuva zaferinden 3’ünü elde etmeyi başarmıştı.

Yeni anne olan Victoria Azarenka ve bir sonraki yıl kortlara geri dönmesi beklenen Serena Williams da aynı başarıları tekrar etmeye çalışacak.

Bu yaz tenis dünyasındaki evlilikler hız kesmiyor. Yanina Wickmayer 15 Temmuz’da, Andrea Hlavackova ve Julien Benneteau da Radwanska ile aynı hafta sonu evlendiler.

Radwanska şu anda dünya 10 numarası ancak hayranları şimdilik bu mutlu evliliği kutlayabilir ve onun güzel detaylarla bezenmiş elbisesini takdir edebilirler.

İçerik Hakkındaki Yorumlar

İlk Yorum Hakkı Sizin!

avatar
  Abonelik  
Bildir