Çarşamba , Kasım 22 2017
Ana Sayfa / Tenis Magazin / Nadal ve Djokovic Londra’da Yer Alacak

Nadal ve Djokovic Londra’da Yer Alacak

İngiltere’de süre gelen terör olayları sonra Wimbledon’dan tenisçiler çekilip çekilmeyeceği konusunda iki büyük isim tavırlarını ortaya koydu..

İngiltere’de yaşanan son terör saldırılarından sonra Wimbledon’ın güvenliği hakkındaki endişeler artarken, yıldız oyuncular turnuvadan çekilmeyeceklerini açıkladılar.

Novak Djokovic, 3 Temmuz’da başlayacak Grand Slam’e katılacağını ve saldırıların dünyanın her yerinde olabileceğini söyledi.

‘’Eğer korku içinde yaşıyorsak, bu yaşamak değildir,’’ diyen üç kez Wimbledon şampiyonu ekledi: ‘’Kaderinizde yanlış zamanda yanlış yerde olmak varsa bu, Tanrı korusun, herkesin başına gelebilir.’’

Manchester’daki bombalı saldırıdan yalnızca 2 hafta sonra, cumartesi akşamı Londra’da yedi kişi öldürülmüştü.

‘’Çok kötü haberler aldık ve bu haberler ışığında yüzde yüz güvenli hissedemezsiniz..’’ diyen Nadal, bunun herkes için kötü olduğunu söyledi.

Endişelere rağmen, Rafael Nadal yılın en büyük üçüncü turnuvasından kaçınmayacak.

Tenisin önemli yıldızları şu anda, terör saldırılarına maruz kalan bir başka şehir olan Paris’te bir diğer Grand Slam Roland Garros’ta mücadele ediyor. Turnuvada yer almayan oyuncuların katılmama nedenleri ise sakatlık ve başka turnuvalara hazırlanmak.

En önemli önceliğin güvenlik olduğu All-England Club’ta, oyuncuların yılın en önemli turnuvalarından birinde güvende hissetmeleri için önlemler en üst seviyede tutulacak..

Ayrıca Bakın

Murray ve Ivan Lendl Ayrılığı

Eski dünya 1 numarası Andy Murray koçu Ivan Rendl ile tekrar yollarının ayrıldığını duyurdu..

Kimler Neler Demiş?

1 Yorum - "Nadal ve Djokovic Londra’da Yer Alacak"

avatar
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
trackback

[…] Haberin Devamı Teniscim terör wimbledon yanlış […]

wpDiscuz
REKLAM

KAPAT
REKLAM

KAPAT
Bu içeriği paylaşmak ister misiniz?