Monfils ve Wawrinka 6 Yıl Sonra

Fransız tenisinin en önemli ismi Monfils ve dünya 3 numarası Stanislas Wawrinka bugün Fransa Açık 4. turunda karşı karşıya gelecek..

Her nasılsa Wawrinka ve Monfils, 2011 yılından beri birbirleriyle karşılaşmadı. Beş maçta Wawrinka üç, Monfils de iki galibiyet aldı.

Philippe Chatrier’de Fransız Açık çeyrek finaline yükselmek için bugün karşı karşıya geliyorlar. Şimdiye kadar Fransa Açık, İsviçre ve Fransızlar için sakin ve biraz şaşırtıcı verimlilikle ilerledi. Kaliteli bir tenis ortaya koyan iki taraf da Fransa Açık’ta beklenenin üstünde bir performans gösterdi.

Bir tarafta yer alan ve iyi rekabet eden Monfils, kalabalığa ve muhteşem bir desteğe sahip olacak ve en azından bir set alacak gibi gözüküyor yine de sürprizlere açık bir oyun bizi bekliyor.

Diğer tarafta ise Roger Federer’in yokluğunda İsviçre’nin en büyük silahı olan dünya 3 numarası Stanislas Wawrinka yer alıyor. Wawrinka, büyük turnuvalar kazanırken yaptığı gibi hiçbir zaman oyundan kopmuyor ve bu onu galibiyete götürecek gibi duruyor..

Bu muhteşem mücadele bugün Türkiye saati ile en erken 15.30’da başlayacak ve Eurosport tarafından canlı olarak yayınlanacak..

Aynı zamanda eski profesyonel tenis oyuncusu ve tenis hocası olan Cem, Teniscim’in kuruculuğunu üstlenmiştir ve farklı projelerle tenise destek vermeye devam etmektedir.
İletişim için: cemmildon@teniscim.com

İçerik Hakkındaki Yorumlar

1 Yorum - "Monfils ve Wawrinka 6 Yıl Sonra"

avatar
  Abonelik  
Bildir
trackback
Monfils ve Wawrinka 6 Yıl Sonra Karşı Karşıya! | Tenis; Teniscimde! #RG17 - Haberdizin.com | En Çok Haber...

[…] Haberin Devamı açık monfils Teniscim wawrinka […]