Monfils ve Wawrinka 6 Yıl Sonra

Fransız tenisinin en önemli ismi Monfils ve dünya 3 numarası Stanislas Wawrinka bugün Fransa Açık 4. turunda karşı karşıya gelecek..

Her nasılsa Wawrinka ve Monfils, 2011 yılından beri birbirleriyle karşılaşmadı. Beş maçta Wawrinka üç, Monfils de iki galibiyet aldı.

Philippe Chatrier’de Fransız Açık çeyrek finaline yükselmek için bugün karşı karşıya geliyorlar. Şimdiye kadar Fransa Açık, İsviçre ve Fransızlar için sakin ve biraz şaşırtıcı verimlilikle ilerledi. Kaliteli bir tenis ortaya koyan iki taraf da Fransa Açık’ta beklenenin üstünde bir performans gösterdi.

Bir tarafta yer alan ve iyi rekabet eden Monfils, kalabalığa ve muhteşem bir desteğe sahip olacak ve en azından bir set alacak gibi gözüküyor yine de sürprizlere açık bir oyun bizi bekliyor.

Diğer tarafta ise Roger Federer’in yokluğunda İsviçre’nin en büyük silahı olan dünya 3 numarası Stanislas Wawrinka yer alıyor. Wawrinka, büyük turnuvalar kazanırken yaptığı gibi hiçbir zaman oyundan kopmuyor ve bu onu galibiyete götürecek gibi duruyor..

Bu muhteşem mücadele bugün Türkiye saati ile en erken 15.30’da başlayacak ve Eurosport tarafından canlı olarak yayınlanacak..

Editör
Takip Edin!

Editör

Editör at Teniscim
Teniscimde.com editörü, Teniscimde.com'un başladığı günden beri en iyi haberleri size sunar.
Editör
Takip Edin!