Çarşamba , Kasım 22 2017
Ana Sayfa / Tenis Magazin / McEnroe: Serena, Erkeklerde 700. Olurdu

McEnroe: Serena, Erkeklerde 700. Olurdu

John McEnroe, Serena Williams’a büyük bir saygı duyduğunu ancak erkeklerde olsa ancak 700 numara olabileceğini söyledi..

Eski ünlü tenisçi John McEnroe, Serena Williams hakkında çok ilginç açıklamalarda bulundu.

Kariyerinde 7 tekler, 9 çiftler Grand Slam şampiyonluğu bulunan eski dünya 1 numarası McEnroe, 23 kez Grand Slam kazanan kadın tenisinin gelmiş geçmiş en büyük oyuncularından olan Serena Williams’ın mental olarak çok kuvvetli olduğunu söyledi.

Tüm zamanların en iyi kadın oyuncusu olduğunu da ekleyen eski Amerika bir numarası, Williams’ın böyle bir başarısının tesadüf olmadığını da ekledi.

Ancak ilginç bir yorum da Serena’nın erkek tenisinde olması ile ilgili geldi. McEnroe, nedense Serena’yı erkek tenisine koydu ve ancak 700 numara olabileceğinden bahsetti.

Kendisinin neden böyle bir yorum yaptığını tam olarak bilmiyoruz ancak bizce Serena Williams erkek tenisinde olsa Grand Slam şampiyonluğu için birçok kez fırsat yakalayabilir hatta uzun süre dünyanın ilk 10’unda kalabilirdi zira bahsettiğimiz insan 7 aylık hamileyken üst seviye tenis antrenmanı yapıyor ve hamileyken Grand Slam kazandı..

 

Takip Edin!

Editör

Teniscimde.com editörü, Teniscimde.com'un başladığı günden beri en iyi haberleri size sunar.
Takip Edin!

Ayrıca Bakın

Murray ve Ivan Lendl Ayrılığı

Eski dünya 1 numarası Andy Murray koçu Ivan Rendl ile tekrar yollarının ayrıldığını duyurdu..

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Sizin!

avatar
wpDiscuz
REKLAM

KAPAT
REKLAM

KAPAT
Bu içeriği paylaşmak ister misiniz?