Maria Sharapova ile Selfie Çılgınlığı

Maria Sharapova geçen perşembe Puerto Rico’da Monica Puig’e kaybetti. Ancak sahalara dönmeyi bekleyen Sharapova’nın hayranları onu bekliyordu..

Maria Sharapova kuşkusuz kadınlar tenisinin en büyük oyunculardan biri. Doping araştırmasından sonra sonuçları pozitif çıkan ve 15 aylık bir tenisten men edilme cezasına karar verilen Sharapova pes etmiyor ve zamanını çok anlamlı geçiriyor..

Geçen akşam Puerto Rico’da 12 bin taraftar onu bekliyordu. İnsanlar onu o kadar özlemiş ki yaptığı konuşmadan sonra binlerce tenis sever onu uzun süre alkışladı. Asıl önemli detay ise Sharapova’nın maçtan sonra hayranlarıyla birlikte uzun süre fotoğraf çektirmesi ve sohbet etmesiydi. Kendisi de özlemini hem çektiği ”selfie”ler ile hem de konuşmaları ile belli etti. Ünlü tenişçi, attığı tweetlerde ne kadar değerli bir gece geçirdiğini hayranlarıyla olan fotoğraflarını paylaşarak gösterdi.

Rakibi Monica Puig de Sharapova için övgü dolu sözler sarf etti..

https://twitter.com/Anaocasio16/status/809902437607833600

Tenis dünyasına bir dönem damga vurmuş ve birçok insana tenisi sevdirmiş 5 Grand Slam şampiyonu Maria Sharapova, 2017 Nisan’da resmi turnuvalara dönmek için can atıyor..

Aynı zamanda eski profesyonel tenis oyuncusu ve tenis hocası olan Cem, Teniscim’in kuruculuğunu üstlenmiştir ve farklı projelerle tenise destek vermeye devam etmektedir.
İletişim için: cemmildon@teniscim.com

İçerik Hakkındaki Yorumlar

İlk Yorum Hakkı Sizin!

avatar
  Abonelik  
Bildir