Pazar , Ağustos 20 2017
Ana Sayfa / Tenis Magazin / Maria Sharapova ile Selfie Çılgınlığı

Maria Sharapova ile Selfie Çılgınlığı

Maria Sharapova geçen perşembe Puerto Rico’da Monica Puig’e kaybetti. Ancak sahalara dönmeyi bekleyen Sharapova’nın hayranları onu bekliyordu..

Maria Sharapova kuşkusuz kadınlar tenisinin en büyük oyunculardan biri. Doping araştırmasından sonra sonuçları pozitif çıkan ve 15 aylık bir tenisten men edilme cezasına karar verilen Sharapova pes etmiyor ve zamanını çok anlamlı geçiriyor..

Geçen akşam Puerto Rico’da 12 bin taraftar onu bekliyordu. İnsanlar onu o kadar özlemiş ki yaptığı konuşmadan sonra binlerce tenis sever onu uzun süre alkışladı. Asıl önemli detay ise Sharapova’nın maçtan sonra hayranlarıyla birlikte uzun süre fotoğraf çektirmesi ve sohbet etmesiydi. Kendisi de özlemini hem çektiği ”selfie”ler ile hem de konuşmaları ile belli etti. Ünlü tenişçi, attığı tweetlerde ne kadar değerli bir gece geçirdiğini hayranlarıyla olan fotoğraflarını paylaşarak gösterdi.

Rakibi Monica Puig de Sharapova için övgü dolu sözler sarf etti..

Tenis dünyasına bir dönem damga vurmuş ve birçok insana tenisi sevdirmiş 5 Grand Slam şampiyonu Maria Sharapova, 2017 Nisan’da resmi turnuvalara dönmek için can atıyor..

Takip Edin!

Editör

Teniscimde.com editörü, Teniscimde.com'un başladığı günden beri en iyi haberleri size sunar.
Takip Edin!

Latest posts by Editör (Hepsini Görün)

Ayrıca Bakın

Azarenka, Ailevi Sorunlardan Amerika’da Olmayabilir

Victoria Azarenka’nın eski eşi ile yaşadığı anlaşmazlıklar bu ay başlayacak olan Amerika Açık’ı kaçırmasa sebep olur..

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Sizin!

avatar
wpDiscuz