Koza Wos Yeni Elçisi Eugenie Bouchard

Istanbul Cup için İstanbul’da bulunan Eugenie Bouchard, turnuva öncesi basın toplantısında önemli açıklamalarda bulundu..

Teniscim’in basın olarak davet edildiği Istanbul Cup 2017 iki gün sonra başlıyor.

Turnuva öncesi düzenlenen basın toplantısında Istanbul Cup’ın bu seneki önemli isimlerinden biri olan Eugenie Bouchard’ın artık Koza Wos Elçisi olduğu açıklandı. Bu da Bouchard’ın artık Avrupa’da olduğu sürece antrenmanlarını burada yapacak olması ve burada dönem dönem yaşaması anlamına geliyor.

Kendisine hedefinin ne olduğuna dair sorduğumuz soruya: ”Hedefim her zaman bir Grand Slam kazanmak olmuştur. Ancak şu an öncelikle ilk 50’ye girmeliyim. Ardından sene sonuna kadar ilk 20’de kendime yer bulmak istiyorum. Öncelikli hedeflerim bunlar.” şeklinde cevap verdi.

Basın toplantısında bir başka soruyu yanıtlayan eski dünya 5 numarası Bouchard: ”Burada olduğumdan dolayı çok heyecanlıyım. Yapılan tesisler çok güzel. Bunun Türk tenisi için de önemli bir ilham kaynağı olacağını düşünüyorum.” dedi.

Aynı zamanda eski profesyonel tenis oyuncusu ve tenis hocası olan Cem, Teniscim’in kuruculuğunu üstlenmiştir ve farklı projelerle tenise destek vermeye devam etmektedir.
İletişim için: cemmildon@teniscim.com

İçerik Hakkındaki Yorumlar

İlk Yorum Hakkı Sizin!

avatar
  Abonelik  
Bildir