Salı , Ağustos 22 2017
Ana Sayfa / Tenis Magazin / ”Hafife Almayı İstemeyeceğiniz Biri”

”Hafife Almayı İstemeyeceğiniz Biri”

Mark Petchey, Andy Murray hakkında: “O, hafife almayı istemeyeceğiniz biri.” dedi ve Murray de bu cuma Fabio Fognini’yi yıkıp geçmek istediğini söyledi..

Murray, Cuma günü bol güneş alan Wimbledon’da Fognini’ye karşı önemli bir maç için hazırlanırken Dustin Brown’un cesaretli ama bir o kadar alışılmadık ve ciddi olmayan meydan okumasını farkedemedi.

Wimbledon’da Alexander Bublik maçı önemli bir maçtı ve Murray onu rahatça atlattı. Ardından Dustin Brown ile birlikte ikinci tura çıktı ve Brown’ı kolayca dışarı itti. Murray 28. sıradaki Fognini ile ise üçüncü turda karşı karşıya gelecek.

Sky Sports tenis analisti Petche, dünya bir numarası İngiliz’in daha mayıs ayında Rome Masters’taki ikinci turda kazanarak onu yenilgiye uğratan İtalyan’a karşı dikkatli olması gerektiğine inanıyor.

Murray’ye göre intikam alınacak bir konu, Petchey’ye göre bu her zaman tehlikeli bir duygu fakat o Centre Court’ta hayranlarının önünde orayı yakıp geçmek istiyor.

Murray, Wimbledon’da son 32’ye doğru yola çıkmak için Dustin Brown’a karşı hakim bir oyun sürerek 3. tura yükselmişti.

Mark Petchey, Wimbledon’da yaşanan ve olacaklar hakkında düşüncelerini bu şekilde belli ederek Murray’in iyi bir tenisçi olduğunu dile getirdi.

Murray’nin bundan sonraki maçlarında bulunduğu konumu koruyacağı umuluyor..

Ayrıca Bakın

Azarenka, Amerika Açık’tan Çekildi

Victoria Azarenka, eski eşiyle bebeklerinin bakımı hakkında yaşadığı anlaşmazlık nedeniyle Amerika Açık’tan çekilmek zorunda kaldı..

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Sizin!

avatar
wpDiscuz