Grigor Dimitrov 2017’de Fırtına Gibi Esiyor

Bulgar tenisinin gelmiş geçmiş en iyi oyuncularından biri olan Grigor Dimitrov Avustralya Açık’taki yarı final performansının ardından hiç maç kaybetmemeye devam ediyor..

Brisbane’deki turnuvayı kazandıktan sonra kariyerinin ikinci Grand Slam finalini yaşayıp Avustralya Açık’ta Rafael Nadal’a 3-2 kaybeden ünlü Bulgar tenisçi Dimitrov, 2017’de 12 galibiyet ve sadece 1 yenilgi ile muhteşem bir grafik tutturdu.

Dimitrov, şimdilerde devam eden Garanti Koza Sofia Açık tenis turnuvasında yarı finale yükseldi.

Kendi seyircisi önünde oynamanın heyecanını önceden de birçok kez belirten dünya 13 numarası, turnuvayı kazanmak istiyor.

–Yazı Devam Ediyor–

Konu hakkında: ”Burada olmak her zaman çılgınca. Benim için evde oynamak çok telaşlı oluyor. Ama ne yapabilirim? : Mazerete yer yok. Bu bir oyun. Burada tenis oynamak için varım.” diyor.

Grigor Dimitrov, Garanti Koza Sofia Open tenis turnuvası yarı finalinde bugün Türkiye saati ile 19’da dünya 87 numarası Nikoloz Basilashvili ile karşılaşacak..

Aynı zamanda eski profesyonel tenis oyuncusu ve tenis hocası olan Cem, Teniscim’in kuruculuğunu üstlenmiştir ve farklı projelerle tenise destek vermeye devam etmektedir.
İletişim için: cemmildon@teniscim.com

İçerik Hakkındaki Yorumlar

İlk Yorum Hakkı Sizin!

avatar
  Abonelik  
Bildir