Avustralya Açık öncesi son turnuvaya katılan Fransız tenisçi Bouchard, Sydney sahillerinde can kurtaran olarak keyifli bir gün geçirdi..

Avustralya’nın Sydney kentinde düzenlenen WTA Sydney tenis turnuvası, 16 Ocak’ta başlayacak olan Avustralya Açık tenis turnuvası öncesi kadın tenisçiler için hazırlık anlamı taşıyor.

Hem dinlenip hem de keyifli vakit geçiren tenisçiler, zamanlarını antrenman yaparak ve yüzerek geçiriyorlar.

Bunlardan biri de güzel tenisçi Eugenie Bouchard. 22 yaşındaki Kanadalı: ”Plajlar ve sahiller benim cennetim. Onlar hayatta en sevdiğim şeyler.” diyor.

Avustralya‘da köpek balıkları gerçekten tehlike teşkil eden bir konu. Bu yüzden sahillerde birçok ekip insanları uyarmak ve olası tehlikelere müdahale etmek için bulunuyorlar.

Bouchard da bu büyük mücadeleyi deneyimlemek için Bondi Plajı’nda can kurtaran olmaya karar verdi ve hayatında edinebileceği en büyük tecrübelerden birini yaşadı. 1 gün boyunca can kurtaran olmayı deneyen Kanadalı tenisçi, büyük zevk aldığından bahsetti.

Ünlü tenisçi Instagram hesabından yaptığı paylaşımda yeni can kurtaran arkadaşı Hoppo ile bir fotoğrafını paylaştı.

Dünya sıralamasının 49 numarasında bulunan Bouchard, Sydney tenis turnuvasında çeyrek finale kadar yükseldi ve 11 Ocak Çarşamba günü sabaha karşı TSİ 05.05’te Pavlyuchenkova ile karşılacak..

Teniscim'e kaydolun!

Tenisten son haberler gelen kutunuzda olacak!

Takip Edin!

Editör

Teniscimde.com editörü, Teniscimde.com'un başladığı günden beri en iyi haberleri size sunar.
Takip Edin!