Pazartesi , Kasım 20 2017
Ana Sayfa / Tenis Magazin / Azarenka, Ailevi Sorunlardan Amerika’da Olmayabilir

Azarenka, Ailevi Sorunlardan Amerika’da Olmayabilir

Victoria Azarenka’nın eski eşi ile yaşadığı anlaşmazlıklar bu ay başlayacak olan Amerika Açık’ı kaçırmasına sebep olabilir..

Azarenka, Stanford Turnuvası’ndan da viral bir hastalık sebebiyle çekilmişti.

Azarenka’nın açıklamasına göre New York’ta sezonun son Grand Slam’inde rol almasının tek yolu; Leo’nun evinde Kaliforniya’da kalması olduğunu söyledi. Leo’nun babası Billy McKeagu ise bu durumlar hakkında yasal işlemler yaparak rahatsızlığını gösterdi.

2 kez Grand Slam şampiyonu, Leo’nun Flushing Meadours’a gitmesine izin vermek için geçen ay ayrıldıkları McKeague ile bir anlaşmaya varabileceğini düşünüyor.

28 yaşındaki tenisçi sosyal medya hesabından şunları yazdı:

“Kariyerim boyunca bana destek olan hayranlarım ve arkadaşlarım neden bu sene Amerika Açık’ta oynayamayacağımın nedenini bilmeyi hak ediyorlar. Wimbledon’dan kısa bir süre sonra Leo’nun babası ve ben ayrıldık ve bazı yasal süreçleri çözmeye çalışıyoruz. Şu anki durumumuzda Amerika Açık’ta oynayabilmemin tek yolu Leo’yu Kaliforniya’da bırakmak ve bunu yapmak istemiyorum. Umuyorum ki yakında olumlu gelişmeler yaşanacak ve bu zor durumlar çözülecek. Yarışmaya dönmek için sabırsızlanıyorum. Hiçbir ebeveynin, kariyeri ve çocuğu arasında seçim yapması gerekmez. Önümüzdeki günlerde Leo’nun babası ve ben, bir takım olarak daha iyi çalışmamız için farklılıklarımızı kenara koymalı, doğru yönde adımlar atmalıyız. 3 kişinin de seyahat edebileceği ve yarışmamı engellemeyecek bir düzenlemeyi kabul edebiliriz. Leo’nun iki aile içinde rahatlığını sağlaması bizim için daha önemli.”

A Personal Note

A post shared by Victoria Azarenka (@vichka35) on

Ayrıca Bakın

Murray ve Ivan Lendl Ayrılığı

Eski dünya 1 numarası Andy Murray koçu Ivan Rendl ile tekrar yollarının ayrıldığını duyurdu..

Kimler Neler Demiş?

1 Yorum - "Azarenka, Ailevi Sorunlardan Amerika’da Olmayabilir"

avatar
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
trackback

[…] Azarenka, Ailevi Sorunlardan Amerika’da Olmayabilir […]

wpDiscuz
REKLAM

KAPAT
REKLAM

KAPAT

Bunu beğendiniz mi?

Herkesle paylaşın!