AVM’de Mini Tenis Çanakkale’de

Ülkemizin en büyük değerlerinden biri olan Çanakkale’de bir AVM çatısı altında Çanakkale Merkez Tenis Kulübü, çocuklar için mini tenis derslerine başladı..

Çanakkale’de bir ilk yaşanıyor. Çanakkale Merkez Tenis Kulübü kış aylarında zor şartlarda tenis oynamaya çalışan çocuklar için bir ilki gerçekleştirdi.

Çanakkale 17 Burda AVM çatışı altında gerçekleşen bu mini tenis organizasyonu çocuklara hafta sonu ve hafta içi AVM çatısı altında tenis dersi alabilme imkanı sunuyor.

Konu hakkında Çanakkale Merkez Tenis Kulübü adına Özgür Kaşkaya: ”4 kişilik uzman bir ekibe sahibiz. Bu ekip, tenise gönül vermiş insanlardan oluşan bir ekip. Hafta sonu ve hafta içi tamamen eğitime hazırız.” diyor.

Biz de ülkemizin her yerinde tenisin bu denli gelişmesine katkı sağlayan herkesi kutluyor ve tenisi ancak birlikte çok daha iyi hale getirebileceğimize inanıyoruz..

 

Aynı zamanda eski profesyonel tenis oyuncusu ve tenis hocası olan Cem, Teniscim’in kuruculuğunu üstlenmiştir ve farklı projelerle tenise destek vermeye devam etmektedir.
İletişim için: cemmildon@teniscim.com

İçerik Hakkındaki Yorumlar

İlk Yorum Hakkı Sizin!

avatar
  Abonelik  
Bildir