ATP Yeni Yılınızı Kutluyor

ATP kendi resmi sitesinde paylaştığı video ile ünlü erkek tenisçileri bir araya getirerek bir yeni yıl mesajı yayımladı..

Roger Federer İle Başlıyor

Videonun başında anladığımız kadarı ile stüdyoya gelemeyen Roger Federer, herkese yeni yıl dileklerini iletiyor. Ardından birer birer stüdyo çekimleri ile oyuncular, ünlü Noel şarkısını seslendiriyor. Oyuncuların giydikleri giysiler ve taktıkları gözlükler ortama çok daha neşeli bir yapı sağlamış oluyor. Seslendirenler arasında Andy Murray, Milos Raonic, çiftlerin yıldız isimleri Bob/Mike Ryan, Dominic Thiem gibi isimler var. Videonun sonlarında ise yine çekim kalitesinden ve atmosferden anladığımız üzere stüdyoda çekimlere katılamayan Kei Nishikori ve Rafael Nadal bütün tenis severlerin yeni yılını kutluyor. Siz de bu eğlenceli videoyu izlemek için hemen aşağıdaki bağlantı butonuna tıklayıp siteye gidebilirsiniz..

HEMEN İZLEYİN

Aynı zamanda eski profesyonel tenis oyuncusu ve tenis hocası olan Cem, Teniscim’in kuruculuğunu üstlenmiştir ve farklı projelerle tenise destek vermeye devam etmektedir.
İletişim için: cemmildon@teniscim.com

İçerik Hakkındaki Yorumlar

İlk Yorum Hakkı Sizin!

avatar
  Abonelik  
Bildir