Ana Ivanovic Bugün Açıklama Yapacak

2014 Avustralya Açık'ta Ana Ivanovic..

Kadın tenisinin bir döneme damga vurmuş tenisçilerinden Ana Ivanovic, bugün önemli bir açıklama yapacağını kendi Twitter ve Facebook hesabından duyurdu..

Ivanovic yazısında Facebook üzerinden canlı yayın yapacağını ve orada önemli bir şeyi bugün(28 Aralık Çarşamba) açıklayacağını söyledi.

HAMİLELİK AÇIKLAMASI MI YAPACAK?

Uzun süredir sessizliğini koruyan ünlü tenisçi bu şekilde bir açıklama yaparak tenis severleri meraklandırmış oldu. Ayrıca futbolcu eşi Bastian Schweinsteiger ile bir hamilelik açıklaması yapacağı yönünde de spekülasyonlar sosyal medyada dolanıyor.

Ana Ivanovic’in Facebook hesabına buradan, Twitter hesabına ise buradan ulaşabilirsiniz..

ANA IVANOVIC KİMDİR?

Ana Ivanovic kadın tenisinde 2007 ve 2008 yıllarında muhteşem bir çıkış yapmış tenis oyuncusudur. 2008 yılında Roland Garros‘u(Fransa Açık Tenis Turnuvası) kazanmıştır. Ayrıca 2007 yılında Avusturalya Açık‘ta Maria Sharapova‘ya yenilerek ikinci olmuştur. Aynı sene yine Roland Garros‘ta Justine Henin‘e finalde yenilerek ikinci olmuştur. Tenis severlerin uzun senelerdir takip ettiği ve tenis turnuvalarında görmekten zevk aldığı bir isimdir.

Aynı zamanda eski profesyonel tenis oyuncusu ve tenis hocası olan Cem, Teniscim’in kuruculuğunu üstlenmiştir ve farklı projelerle tenise destek vermeye devam etmektedir.
İletişim için: cemmildon@teniscim.com

İçerik Hakkındaki Yorumlar

İlk Yorum Hakkı Sizin!

avatar
  Abonelik  
Bildir