Cuma , Ağustos 18 2017
Ana Sayfa / Tenis Magazin / Alexis Ohanian’ın Serena Williams Hayatı

Alexis Ohanian’ın Serena Williams Hayatı

Kadın tenisinin en önemli isimlerinden olan Serena Williams’ın nişanlısı Alexis Ohanian, Inc. dergisine önemli açıklamalarda bulundu..

Serena Williams özel hayatını gizli tutmakla biliniyor. Tabii ki, Snapchat’te ve Instagram’da aktif ama nişanlısı Reddit kurucularından Alexis Ohanian’a gelince, fanlar daha çok şey bilmek istiyor.

İlk olarak, evlilik ne zaman ?

Evlilikle ilgili tarih belli değil ama Ohanian Inc. dergisinde yer aldı. Williams ile beraberliğinden beri günlük programında farkedilir bir artış olmasının onu nasıl etkilediğinden bahsetti.

Günlük hayatından bahsederken özellikle eşiyle arasındaki ilişkiye de değiniyor.

Ohanian, her zaman sabah 6’da Serena ile görüntülü konuştuğunu ve bunun onun için çok önemli olduğundan bahsetti. Günün devamında ise, 23 kez Grand Slam şampiyonunu arayıp onu motive ediyor.

Reddit kurucularından Ohinian konu hakkında: ”Serena’nın günün başında ilk konuştuğu ve günün sonunda son konuştuğu kişi olmaya çalışıyorum.” diyor..

https://www.instagram.com/p/BQ0vHYjhiU4/

Ayrıca Bakın

Cincinnati’de Yeni 1 Numara Kim Olacak?

Rafael Nadal ve Roger Federer, bu hafta başlayacak Cincinnati Masters’ta Andy Murray’den boşalacak 1 numarayı kapmak için mücadele edecekler..

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Sizin!

avatar
wpDiscuz