Agassi & Djokovic Wimbledon’da Devam

Dünya 2 numarası Novak Djokovic, Andre Agassi ile Wimbledon’da da beraber çalışacağını açıklayarak Agassi’ye olan güvenini dile getirdi..

Amerikalı eski dünya bir numarası Andre Agassi geçen hafta Fransız Açık’ta Djokovic ile çalışmaya başlamıştı. Çift uzun vadeli bir anlaşmaya henüz karar vermedi ancak Agassi, Wimbledon’da Djokovic ile çalışmaya hazır.

Agassi Eurosport’a: “Beni orada görmek istiyorsa, evet, bulunacağım.” dedi. “Ne olursa olsun o, pratik ve ulaşılabilir, % 100 ben daha iyisi için çaba göstereceğim.”

47 yaşındaki eski tenisçi, 2006’da emekli olmadan önce sekiz Grand Slam kazandı ve o zamandan beri Las Vegas’taki hayır kurumunda faaliyetlerini sürdürüyor..

Ayrıca Andre Agassi, bu işi severek yaptığını ve herhangi bir kazancı olmadığını ekliyor: “Ben kendi zamanımda yapıyorum, kendi paramla yapıyorum. Hiçbir şeye ihtiyacım yok, ona yardım etmek istiyorum ve onun oyununa yardımcı oluyor. Onun için en iyisi en iyisi eski formuna geri dönebilmek.”

Aynı zamanda eski profesyonel tenis oyuncusu ve tenis hocası olan Cem, Teniscim’in kuruculuğunu üstlenmiştir ve farklı projelerle tenise destek vermeye devam etmektedir.
İletişim için: cemmildon@teniscim.com

Sizin yorumunuz nedir?