Cumartesi , Kasım 18 2017
Ana Sayfa / Tenis Haberleri / Dünya Haberleri / Wimbledon 2017 İlk Gün Programı

Wimbledon 2017 İlk Gün Programı

Wimbledon 2017 tenis turnuvası ilk tur heyecanı yarın başlıyor. Erkek ve kadın tenisinde işte ilk günün tenis maçları programı..

Not: Yer alan saatler TSİ ile ifade edilmiştir.

  • Tek Erkekler 
  • Tek Kadınlar
Not: Saatler maçların uzamasına göre değişiklik gösterebilir. |

Wimbledon 2017 Erkekler İlk Gün Programı
03.07. 13:30 Berlocq C. (Arg) Basilashvili N. (Geo)
03.07. 13:30 Bolelli S. (Ita) Lu Y-H. (Tpe)
03.07. 13:30 Dutra Da Silva R. (Bra) Paire B. (Fra)
03.07. 13:30 Fabbiano T. (Ita) Querrey S. (Usa)
03.07. 13:30 Kuznetsov An. (Rus) Khachanov K. (Rus)
03.07. 13:30 Kyrgios N. (Aus) Herbert P.H. (Fra)
03.07. 13:30 Monteiro T. (Bra) Whittington A. (Aus)
03.07. 13:30 Shapovalov D. (Can) Janowicz J. (Pol)
03.07. 13:30 Sousa J. (Por) Brown D. (Ger)
03.07. 13:30 Tsonga J-W. (Fra) Norrie C. (Gbr)
03.07. 15:00 Benneteau J. (Fra) Stakhovsky S. (Ukr)
03.07. 15:00 Haider-Maurer A. (Aut) Bautista R. (Esp)
03.07. 15:00 Murray A. (Gbr) Bublik A. (Kaz)
03.07. 15:00 Nishikori K. (Jpn) Cecchinato M. (Ita)
03.07. 15:00 Verdasco F. (Esp) Anderson K. (Rsa)
03.07. 15:00 Young D. (Usa) Istomin D. (Uzb)
03.07. 15:30 Gojowczyk P. (Ger) Copil M. (Rou)
03.07. 15:30 Gombos N. (Svk) Seppi A. (Ita)
03.07. 15:30 Jaziri M. (Tun) Pouille L. (Fra)
03.07. 16:30 Nadal R. (Esp) Millman J. (Aus)
03.07. 17:00 Dzumhur D. (Bih) Olivo R. (Arg)
03.07. 17:00 Fucsovics M. (Hun) Muller G. (Lux)
03.07. 17:00 Haas T. (Ger) Bemelmans R. (Bel)
03.07. 17:00 Karlovic I. (Cro) Bedene A. (Gbr)
03.07. 17:00 Kohlschreiber P. (Ger) Cilic M. (Cro)
03.07. 17:00 Rosol L. (Cze) Laaksonen H. (Sui)
03.07. 17:00 Troicki V. (Srb) Mayer F. (Ger)
03.07. 17:00 Tursunov D. (Rus) Fognini F. (Ita)
03.07. 17:00 Vesely J. (Cze) Marchenko I. (Ukr)
03.07. 18:30 Bagnis F. (Arg) Albot R. (Mda)
03.07. 18:30 Johnson S. (Usa) Kicker N. (Arg)
03.07. 18:30 Medvedev D. (Rus) Wawrinka S. (Sui)
Not: Saatler maçların uzamasına göre değişiklik gösterebilir.  |

Wimbledon 2017 Erkekler İlk Gün Programı
03.07. 13:30 Chang K-C. (Tpe) Wang Q. (Chn)
03.07. 13:30 Giorgi C. (Ita) Cornet A. (Fra)
03.07. 13:30 Haddad Maia B. (Bra) Robson L. (Gbr)
03.07. 13:30 Hibino N. (Jpn) Keys M. (Usa)
03.07. 13:30 Sabalenka A. (Blr) Khromacheva I. (Rus)
03.07. 15:00 Mertens E. (Bel) Williams V. (Usa)
03.07. 15:30 Barty A. (Aus) Svitolina E. (Ukr)
03.07. 15:30 Erakovic M. (Nzl) Halep S. (Rou)
03.07. 15:30 Lucic-Baroni M. (Cro) Witthoeft C. (Ger)
03.07. 15:30 Pliskova Kr. (Cze) Vinci R. (Ita)
03.07. 15:30 Schiavone F. (Ita) Minella M. (Lux)
03.07. 15:30 Sorribes Tormo S. (Esp) Osaka N. (Jpn)
03.07. 15:30 Strycova B. (Cze) Cepede V. (Par)
03.07. 17:00 Cibulkova D. (Svk) Petkovic A. (Ger)
03.07. 17:00 Garcia C. (Fra) Cepelova J. (Svk)
03.07. 17:00 Larsson J. (Swe) Kvitova P. (Cze)
03.07. 17:00 Siniakova K. (Cze) Sakkari M. (Gre)
03.07. 17:30 Brengle M. (Usa) Hogenkamp R. (Ned)
03.07. 17:30 Broady N. (Gbr) Begu I. (Rou)
03.07. 17:30 Duan Y. (Chn) Bogdan A. (Rou)
03.07. 18:30 Brady J. (Usa) Kovinic D. (Mne)
03.07. 18:30 Konta J. (Gbr) Hsieh S-W. (Tpe)
03.07. 19:00 Abanda F. (Can) Nara K. (Jpn)
03.07. 19:00 Azarenka V. (Blr) Bellis C. (Usa)
03.07. 19:00 Lisicki S. (Ger) Konjuh A. (Cro)
03.07. 19:00 Ostapenko J. (Lat) Sasnovich A. (Blr)
03.07. 19:00 Putintseva Y. (Kaz) Sevastova A. (Lat)
03.07. 19:00 Suarez Navarro C. (Esp) Bouchard E. (Can)
03.07. 19:00 Vekic D. (Cro) Vikhlyantseva N. (Rus)
03.07. 19:00 Vesnina E. (Rus) Blinkova A. (Rus)
03.07. 19:00 Vondrousova M. (Cze) Peng S. (Chn)
03.07. 19:00 Zanevska M. (Bel) Watson H. (Gbr)
Takip Edin!

Editör

Teniscimde.com editörü, Teniscimde.com'un başladığı günden beri en iyi haberleri size sunar.
Takip Edin!

Ayrıca Bakın

Jack Sock, Zverev’i Yenip Yarı Finale Çıktı

Amerikalı tenisçi Jack Sock, ciddi bir başarıya imza atarak ATP finallerinde yarı finale yükseldi..

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Sizin!

avatar
wpDiscuz
REKLAM

KAPAT
REKLAM

KAPAT

Bunu beğendiniz mi?

Herkesle paylaşın!