Roma’da Zverev, Djokovic’e Karşı

Roma Açık finalinde bugün geleceğin 1 numarası gösterilen Alexander Zverev ve form grafiğini giderek yükselten dünya 2 numarası Novak Djokovic karşı karşıya geliyor..

Dominic Thiem’in Rafael Nadal’ı elemesinin ardından Roma Açık’ı kimin finale çıkacağının bilinmezliğine dünya 2 numarası Novak Djokovic, ben buradayım cevabını verdi.

Ancak karşısındaki adam ilk 10’dan sporcuları zorlanmadan bile yenebilecek seviyede ve daha çok genç. Alexander Zverev, sinirli ve duygusal yanını kontrol edebildiği sürece inanılmaz etkili bir hale geliyor.

Son 13 maçta sadece bir mağlubiyeti bulunan Alexander Zverev, dünya 6 numarası Milos Raonic gibi isimleri yenerek finale kadar geldi.

Novak Djokovic ise yarı finalde, Rafael Nadal’ı eleyen Dominic Thiem’i 6-1, 6-0 gibi inanılmaz bir skorla yenerek eski kalitesine ne kadar yakınlaştığını gösteren bir çizgi çizdi.

DJOKOVIC-ZVEREV FİNALİ KAÇTA? HANGİ KANALDA?

Novak Djokovic ve Alexander Zverev’i karşı karşıya getirecek mücadele eğer bir değişim olmazsa Türkiye saati ile 17.00’da oynanacak. Ve bu muhteşem maç ülkemizde Bein Sports ekranlarından canlı olarak yayınlanacak.

Editör
Takip Edin!

Editör

Editör at Teniscim
Teniscimde.com editörü, Teniscimde.com'un başladığı günden beri en iyi haberleri size sunar.
Editör
Takip Edin!