Bir Sürpriz Daha: Radwanska Elendi

Avustralya Açık tenis turnuvası 4. gününde sürprizler yaşanmaya devam ediyor. Dünya 3 numarası Agnieszka Radwanska 2. turda Lucic-Baroni’ye elenerek büyük hayal kırıklığı yaşadı..

Avustralya Açık’ta erkek tenisinde 2 numara Novak Djokovic’in elenmesinin ardından bir şok da kadın tenisinde yaşandı.

Dünya 3 numarası Agnieszka Radwanska, 79 numara Lucic-Baroni’ye 6-3 ve 6-2 yenilerek büyük bir hayal kırıklığı yaşadı.

RADWANSKA KAYBETMEK İSTER GİBİYDİ

Maç boyunca neredeyse hiçbir tehlike anında iyi reaksiyon gösteremeyen Radwanska, kendi çizgisinin çok dışında bir maç yaşadı.

34 yaşındaki çok tecrübeli isim Mirhana Lucic-Baroni ise yılların verdiği tecrübe ile zor anlarda çok doğru hamleler yaptı.

İlk sette 3 servis kırdırıp sadece bir servis kırabilen dünya 3 numarası, dünya 79 numarasına karşı istediği oyunu sergileyemedi.

Radwanska özellikle ilk servisini oyuna sokmakta ve puan kazanmakta çok zorlandı.

İkinci sette ise üzerinden şoku atıp maça dönmesi beklenen Radwanska, daha da kötüye giderek hiç servis kıramadı ve 3 kez servis kırdırıp seti 6-2 maçı da 2-0 kaybetti.

Avustralya Açık tenis turnuvasında 3. tur heyecanı ise yarın başlıyor ve yeni sürprizler yaşanıp yaşanmayacağı büyük bir merakla bekleniyor..

Aynı zamanda eski profesyonel tenis oyuncusu ve tenis hocası olan Cem, Teniscim’in kuruculuğunu üstlenmiştir ve farklı projelerle tenise destek vermeye devam etmektedir.
İletişim için: cemmildon@teniscim.com

Sizin yorumunuz nedir?