Nick Kyrgios Toparlanıyor

Rahat hisseden Nick Kyrgios, salı günü Montreal’deki eğlence dolu çalışmalarını Twitter’dan hayranlarıyla paylaştı..

16 numaralı seri başı Kyrgios, Rogers Cup için 30 Mayıs’tan beri kalça ve sağ omuz sakatlıklarıyla mücadele etti.

Avustralyalı yerinde durmadı ve Mathieu ile arasında eğlenceli atışmalar ortaya çıktı. En son olay beklenmedik bir şekilde Cumartesi günü Mathieu Marshall’ın Kyrgios’a tweetiyle gerçekleşti.

Marshall tweetinde: “Salı Günü Rogers Cup’tayım. Biliyorum bu uzun vuruşları olan bir maç olacak ama eğer pratik yaptıysan beş dakika içerisinde bitirebilirim. Bu süper olur!” diyerek gönderme yaptı ve cevap kısa süre sonra geldi.

“Tabii, sen orada olduktan sonra neden olmasın.” Kyrgios’un bu teklif sonrasında verdiği cevap, Twitter ortamında çok sevildi.

“Ayrıca Rogers Cup’ta bir hafta boyunca pratik yapmak isteyen benimle yapabilir.” diyerek ekledi.  Kyrgios, hayranlarıyla birlikte sezon boyunca pratik yapacak.

Kyrgios: “Evet, bu oldukça eğlenceli. Fazla bir takipçiye sahip olmak… Bunu küçükken hiç hayal etmemiştim. İnsanlar genel olarak buraya gelip beni izlemek istiyorlar. Ben onları buraya getirdiğim ve bunun eğlenceli olmasından dolayı mutluyum.” diyerek düşüncelerini açıkladı.

Alanı uluslararası ilişkiler olan Beyza, alanında yazdığı makalelerin yanı sıra tenisle ilgili makale yazmaktan da keyif alıyor.
beyzadurmaz@teniscimde.com

İçerik Hakkındaki Yorumlar

1 Yorum - "Nick Kyrgios Toparlanıyor"

avatar
  Abonelik  
Bildir
trackback

[…] Haberin Devamı günü kyrgios nick Teniscim […]