Cuma , Ağustos 18 2017
Ana Sayfa / Tenis Haberleri / Dünya Haberleri / Garcia ve Mladenovic Ortaklığı Sona Erdi

Garcia ve Mladenovic Ortaklığı Sona Erdi

Gabriel Garcia, Kristina Mladenovic ile olan başarılarla dolu olan çiftler kariyerini bitirip tekler kariyerine odaklanacağını açıkladı..

WTA turunun önemli çiftlerinden olan Garcia ve Mladenovic ikilisi Gabriel Garcia’nın kararı ile artık birlikte mücadele etmeyeceklerini açıkladılar.

2016 Fransa Açık’ı kazanan ve bundan başka birçok başarı elde eden çift, Garcia’nın teklerde kariyerine odaklanmak istemesi üzerine bu başarılı ortaklığa son vermiş oldu.

Mladenovic’in Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada: ”Dubai’den sonra Garcia bana tekler kariyerine daha çok odaklanması gerektiğini söyledi. Ona çok teşekkür ediyorum birlikte harika işler yaptık. Umarım istediği şeyleri elde eder. Ben çiftlerde yine de devam edeceğim ve yakında yeni ismi sizinle paylaşacağım.” diyerek ortaklığı için hem üzgünlüğünü anlattı hem de başka bir partner ile çiftler kariyerine devam edeceğini belirtti.

 

Takip Edin!

Editör

Teniscimde.com editörü, Teniscimde.com'un başladığı günden beri en iyi haberleri size sunar.
Takip Edin!

Ayrıca Bakın

Rogers Cup’ın Erkekler Şampiyonu Zverev!

Finalde isteksiz Roger Federer'i yenip Rogers Cup'ta şampiyon olan Alexander Zverev, genç yaşında gelecek bir numara olmanın sinyallerini verdi..

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Sizin!

avatar
wpDiscuz