Cumartesi , Kasım 18 2017
Ana Sayfa / Tenis Haberleri / Dünya Haberleri / Fransa Açık 2017 İkinci Gün Programı

Fransa Açık 2017 İkinci Gün Programı

Fransa Açık 2017 tenis turnuvası ilk tur heyecanı devam ediyor. Erkek ve kadın tenisinde işte ikinci günün tenis maçları programı..

Not: Yer alan saatler TSİ ile ifade edilmiştir.

  • Tek Erkekler 
  • Tek Kadınlar
Not: Saatler maçların uzamasına göre değişiklik gösterebilir. |

Fransa Açık 2017 Erkekler İkinci Gün Programı
29.05. 12:10 Bedene A. (Gbr) Harrison R. (Usa)
29.05. 12:10 Lu Y-H. (Tpe) Stakhovsky S. (Ukr)
29.05. 12:10 Raonic M. (Can) Darcis S. (Bel)
29.05. 12:10 Rublev A. (Rus) Schwartzman D. (Arg)
29.05. 12:10 Simon G. (Fra) Basilashvili N. (Geo)
29.05. 12:10 Troicki V. (Srb) Donskoy E. (Rus)
29.05. 12:15 Millman J. (Aus) Bautista R. (Esp)
29.05. 12:15 Sock J. (Usa) Vesely J. (Cze)
29.05. 13:30 Granollers-Pujol M. (Esp) Djokovic N. (Srb)
29.05. 13:30 Paire B. (Fra) Nadal R. (Esp)
29.05. 13:30 Sousa J. (Por) Tipsarevic J. (Srb)
29.05. 13:30 Sugita Y. (Jpn) Johnson S. (Usa)
29.05. 13:30 Zverev M. (Ger) Napolitano S. (Ita)
29.05. 14:00 Bolelli S. (Ita) Mahut N. (Fra)
29.05. 14:00 Bourgue M. (Fra) Coric B. (Cro)
29.05. 14:00 Dutra Da Silva R. (Bra) Youzhny M. (Rus)
29.05. 14:00 Mathieu P-H. (Fra) Goffin D. (Bel)
29.05. 15:00 Ferrer D. (Esp) Young D. (Usa)
29.05. 15:00 Gabashvili T. (Rus) Estrella V. (Dom)
29.05. 15:00 Giraldo S. (Col) Seppi A. (Ita)
29.05. 15:00 Gulbis E. (Lat) Cilic M. (Cro)
29.05. 15:00 Kravchuk K. (Rus) Delbonis F. (Arg)
29.05. 15:30 Dzumhur D. (Bih) Kicker N. (Arg)
29.05. 15:30 Lopez F. (Esp) Fratangelo B. (Usa)
29.05. 16:00 Hamou M. (Fra) Cuevas P. (Uru)
29.05. 17:00 Gasquet R. (Fra) De Greef A. (Bel)
29.05. 17:00 Herbert P.H. (Fra) Donaldson J. (Usa)
29.05. 17:00 Tiafoe F. (Usa) Fognini F. (Ita)
29.05. 17:00 Zverev A. (Ger) Verdasco F. (Esp)
Not: Saatler maçların uzamasına göre değişiklik gösterebilir.  |

Fransa Açık 2017 Kadınlar İkinci Gün Programı
29.05. 12:10 Georges M. (Fra) Putintseva Y. (Kaz)
29.05. 12:10 Jabeur O. (Tun) Bogdan A. (Rou)
29.05. 12:10 Jankovic J. (Srb) Hogenkamp R. (Ned)
29.05. 12:10 Kontaveit A. (Est) Niculescu M. (Rou)
29.05. 12:10 Muguruza B. G. (Esp) Schiavone F. (Ita)
29.05. 12:10 Wozniacki C. (Den) Fourlis J. (Aus)
29.05. 12:10 Zhang S. (Chn) Vekic D. (Cro)
29.05. 13:30 Bellis C. (Usa) Lemoine Q. (Ned)
29.05. 13:30 Larsson J. (Swe) Vikhlyantseva N. (Rus)
29.05. 14:00 Abanda F. (Can) Andrianjafitrimo T. (Fra)
29.05. 14:00 Alexandrova E. (Rus) Siniakova K. (Cze)
29.05. 14:00 Kovinic D. (Mne) Konjuh A. (Cro)
29.05. 14:00 Mertens E. (Bel) Gavrilova D. (Aus)
29.05. 14:00 Tomljanovic A. (Cro) Bertens K. (Ned)
29.05. 15:30 Brady J. (Usa) Mladenovic K. (Fra)
29.05. 15:30 Errani S. (Ita) Doi M. (Jpn)
29.05. 15:30 Pavlyuchenkova A. (Rus) Tig P. M. (Rou)
29.05. 15:30 Zheng S. (Chn) Pliskova Ka. (Cze)
29.05. 16:00 Davis L. (Usa) Witthoeft C. (Ger)
29.05. 16:00 Flipkens K. (Bel) Minella M. (Lux)
29.05. 16:00 Stosur S. (Aus) Kucova K. (Svk)
29.05. 17:00 Cepede V. (Par) Safarova L. (Cze)
29.05. 17:00 Duque-Marino M. (Col) Begu I. (Rou)
29.05. 17:00 Lepchenko V. (Usa) Petkovic A. (Ger)
29.05. 17:30 Khromacheva I. (Rus) Parmentier P. (Fra)
29.05. 17:30 Lim A. (Fra) Linette M. (Pol)
29.05. 17:30 Rybarikova M. (Svk) Vandeweghe C. (Usa)
29.05. 17:30 Vesnina E. (Rus) Haddad Maia B. (Bra)
Takip Edin!

Editör

Teniscimde.com editörü, Teniscimde.com'un başladığı günden beri en iyi haberleri size sunar.
Takip Edin!

Ayrıca Bakın

Jack Sock, Zverev’i Yenip Yarı Finale Çıktı

Amerikalı tenisçi Jack Sock, ciddi bir başarıya imza atarak ATP finallerinde yarı finale yükseldi..

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Sizin!

avatar
wpDiscuz
REKLAM

KAPAT
REKLAM

KAPAT

Bunu beğendiniz mi?

Herkesle paylaşın!