Salı , Kasım 21 2017
Ana Sayfa / Tenis Haberleri / Dünya Haberleri / Fransa Açık 2017 4. Gün Programı

Fransa Açık 2017 4. Gün Programı

Fransa Açık 2017 tenis turnuvası ikinci tur heyecanı başlıyor. Erkek ve kadın tenisinde işte dördüncü günün tenis maçları programı..

Not: Yer alan saatler TSİ ile ifade edilmiştir.

  • Tek Erkekler 
  • Tek Kadınlar
Not: Saatler maçların uzamasına göre değişiklik gösterebilir. |

Fransa Açık 2017 Erkekler Dördüncü Gün Programı
31.05. 12:00 Coric B. (Cro) Johnson S. (Usa)
31.05. 12:00 Stakhovsky S. (Ukr) Goffin D. (Bel)
31.05. 12:00 Thiem D. (Aut) Bolelli S. (Ita)
31.05. 13:30 Basilashvili N. (Geo) Troicki V. (Srb)
31.05. 13:30 Karlovic I. (Cro) Zeballos H. (Arg)
31.05. 13:30 Napolitano S. (Ita) Schwartzman D. (Arg)
31.05. 13:30 Robredo T. (Esp) Dimitrov G. (Bul)
İlk Tur Kesilen Maç Devamı
31.05. 13:30 Tsonga J-W. (Fra) Olivo R. (Arg)
Fransa Açık 2017 Erkekler Dördüncü Gün Programı
31.05. 14:00 Sousa J. (Por) Djokovic N. (Srb)
31.05. 15:00 Trungelliti M. (Arg) Garcia-Lopez G. (Esp)
31.05. 15:30 Carreno-Busta P. (Esp) Daniel T. (Jpn)
31.05. 15:30 Haase R. (Ned) Nadal R. (Esp)
31.05. 15:30 Raonic M. (Can) Dutra Da Silva R. (Bra)
31.05. 17:00 Bonzi B. (Fra) Ramos A. (Esp)
31.05. 17:00 Kukushkin M. (Kaz) Bautista R. (Esp)
31.05. 17:00 Vesely J. (Cze) Bedene A. (Gbr)
31.05. 17:30 Pouille L. (Fra) Bellucci T. (Bra)
Not: Saatler maçların uzamasına göre değişiklik gösterebilir.  |

Fransa Açık 2017 Kadınlar Dördüncü Gün Programı
31.05. 12:00 Larsson J. (Swe) Putintseva Y. (Kaz)
31.05. 12:00 Makarova E. (Rus) Tsurenko L. (Ukr)
31.05. 12:00 Mattek-Sands B. (Usa) Kvitova P. (Cze)
31.05. 12:00 Ostapenko J. (Lat) Puig M. (Pur)
31.05. 12:00 Stosur S. (Aus) Flipkens K. (Bel)
31.05. 12:00 Williams V. (Usa) Nara K. (Jpn)
31.05. 13:30 Buyukakcay C. (Tur) Rogers S. (Usa)
31.05. 14:00 Bellis C. (Usa) Bertens K. (Ned)
31.05. 14:00 Hogenkamp R. (Ned) Mertens E. (Bel)
31.05. 14:15 Muguruza B. G. (Esp) Kontaveit A. (Est)
31.05. 15:30 Bacsinszky T. (Sui) Brengle M. (Usa)
31.05. 15:30 Wozniacki C. (Den) Abanda F. (Can)
31.05. 16:00 Errani S. (Ita) Mladenovic K. (Fra)
31.05. 17:00 Zhang S. (Chn) Sasnovich A. (Blr)
31.05. 17:30 Dodin O. (Fra) Kuznetsova S. (Rus)
31.05. 17:30 Jabeur O. (Tun) Cibulkova D. (Svk)
Takip Edin!

Editör

Teniscimde.com editörü, Teniscimde.com'un başladığı günden beri en iyi haberleri size sunar.
Takip Edin!

Ayrıca Bakın

David Goffin Davis Cup Finaline Hazır

ATP finallerinde finale çıkan ancak Grigor Dimitrov'a yenilip ikinci olan David Goffin, Davis Cup finaline hazır olduğunu söyledi..

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Sizin!

avatar
wpDiscuz
REKLAM

KAPAT
REKLAM

KAPAT
Bu içeriği paylaşmak ister misiniz?