Cincinnati’de Kyrgios & Dimitrov Finali

Grigor Dimitrov, Cincinnati yarı finalinde John Isner’i yenerek kariyerinin ilk ATP turu finaline yükseldi ve genç yetenek Nick Kyrgios ile karşılaşacak..

Cincinnati Masters’ta 7 numaralı seri numaralı seri başı Grigor Dimitrov, yarı finalde çok zor bir maç yapmasına rağmen 7-6, 7-6’lık iki setle finale yükseldi.

–Yazı Devam Ediyor–

Dimitrov böylelikle kariyerinin ilk ATP turu finaline yükselmiş oldu. Finalde karşılaşacağı Nick Kyrgios ise çeyrek finalde Rafael Nadal’ı yendi.

Kyrgios daha sonrasında yine bir İspanyol olan David Ferrer’i iki Tie-Break sonrasında 7-6, 7-6 yenerek finale yükseldi.

İki finalistin de maçlarını aynı skorlarla ve çok zor bir şekilde kazanmaları final mücadelesinin gerçekten çekişmeli olacağını gösteriyor.

Cincinnati Masters final mücadelesi bu akşam Türkiye saati ile 21.00’da başlayacak ve Bein Sports tarafından naklen yayınlanacak.

Aynı zamanda eski profesyonel tenis oyuncusu ve tenis hocası olan Cem, Teniscim’in kuruculuğunu üstlenmiştir ve farklı projelerle tenise destek vermeye devam etmektedir.
İletişim için: cemmildon@teniscim.com

İçerik Hakkındaki Yorumlar

İlk Yorum Hakkı Sizin!

avatar
  Abonelik  
Bildir