Başak Eraydın Istanbul Cup Ana Tablosunda!

Istanbul Cup elemelerinin finalinde Kudryavtseva ile karşılaşan milli teniscimiz Başak Eraydın rakibini 2-1 yenerek ana tabloya katılmaya hak kazandı..

TEB BNP Paribas Istanbul Cup elemeleri finalleri bugün gerçekleşiyor. Temsilcilerimizden Başak Eraydın finallere kalarak büyük bir başarıya imza atmıştı.

Az önce tamamlanan ve 2 saat 14 dakika süren maçta Rus rakibini 6-4,4-6 ve 2-6’lik setlerle deviren Başak Eraydın, adını ana tabloya yazdırıp kariyerinde bir ilki başardı. Yerinden takip ettiğimiz maçın özellikle son seti büyük bir heyecana sahne oldu.

Maç sonrası düzenlenen basın toplantısında: ”Kariyerimde ilk defa bunu başardım. Bunun için çok mutluyum.” diyen Eraydın sözlerine şöyle devam etti: ”Şu an büyük bir hedef koymadım ama Amerika Açık’a katılmak istiyorum diyebilirim. Öncesindeki Grand Slamlerde mücadele etmek de muhteşem olur, olursa onlara da giderim.” diyerek esprili bir açıklama yaptı.

Böylelikle Başak Eraydın, Istanbul Cup’ta ana tabloda yer alan dördüncü temsilcimiz olmuş oldu..

Aynı zamanda eski profesyonel tenis oyuncusu ve tenis hocası olan Cem, Teniscim’in kuruculuğunu üstlenmiştir ve farklı projelerle tenise destek vermeye devam etmektedir.
İletişim için: cemmildon@teniscim.com

İçerik Hakkındaki Yorumlar

2 Yorum - "Başak Eraydın Istanbul Cup Ana Tablosunda!"

avatar
  Abonelik  
Bildir
trackback
Başak Eraydın'ın kariyerinde bir ilk! Istanbul Cup'ta ana tabloda!#istanbulcup #basakeraydin istanbul_cup - Haberdizin.com | En Çok Haber...

[…] Kaynaktan Oku başak eraydın İstanbul Teniscim […]

trackback

[…] Geçen sene ana tabloya kalan ve sonrasında çok iyi bir mücadele ortaya koyan Başak Eraydın, elemelerin ilk turunda Sara Sorribes Tormo karşısına çıktı. […]