Çarşamba , Ağustos 16 2017
Ana Sayfa / Tenis Haberleri / Dünya Haberleri / Avustralya Açık İlk Gün Programı

Avustralya Açık İlk Gün Programı

Milyonların beklediği Avustralya Açık tenis turnuvası 2017, Türkiye zaman aralığı ile bu gece başlıyor. İşte ilk günün maç programı..

Not: Yer alan saatler TSİ ile ifade edilmiştir. Sabah Seansı ve Akşam Seansı ise Avustralya’nın koyduğu zaman dilimiyle ilgilidir.

Kort: Rod Laver Arena

Sabah seansı:

03.00 Rogers vs. Halep

Ardından: V. Williams vs. Kozlova

Ardından: Murray vs. Marchenko

Akşam seansı:

11.00 Kerber vs. Tsurenko

Ardından: Melzer vs. Federer

Kort: Margaret Court Arena

Sabah seansı:

03.00 Erakovic vs. Muguruza

Ardından: Tomic vs. Bellucci

Ardından: Vandeweghe vs. Vinci

Akşam Seansı:

11.00 Wawrinka vs. Klizan

Ardından: Chirico vs. Bouchard

Kort: Hisense Arena

03.00 Kuznetsov vs. Nishikori

Ardından: Barty vs. Beck

Ardından: Duque-Marino vs. Kuznetsova

14.30’dan once değil: Elias vs. Kyrgios

Kort: Show Court 2

03.00 Barthel vs. Aiava

Ardından: Berdych vs. Vanni

Ardından: Janowicz vs. Cilic

Ardından: Navarro vs. Cepelova

Kort: Show Court 3

03.00 Minaur vs. Melzer

Ardından: Sasnovich vs. Zhang

Ardından: Svitolina vs. Voskoboeva

Ardından: Tsonga vs. Monteiro

Kort: Court 5

03.00 Burgos vs. Bedene

Ardından: Sevastova vs. Hibino

Ardından: Khachanov vs. Mannarino

Ardından: Hozumi vs. Witthoeft

Kort: Court 7

03.00 Duan vs. Sramkova

Ardından: Querrey vs. Halys

Ardından: Voegele vs. Nara

Ardından: Herbert vs. Sock

Kort: Court 8

03.00 Sigmund vs. Jankovic

Ardından: Parmentier vs. Doi

Ardından: Duckworth vs. Lorenzi

Ardından: Darcis vs. Gorth

Kort: Court 10

03.00 Crawford vs. Davis

Ardından: Kucova vs. McHale

Ardından: Jaziri vs. Soeda

Ardından: Fratangelo vs. Rubin

Kort: Court 12

03.00 Chardy vs. Almargo

Ardından: Riske vs. Brengle

Ardından: Khromacheva vs. Cirstea

13.30’dan önce değil: Granollers vs. Sela

Kort: Court 13

03.00 Bertens vs. Lepchenko

Ardından: Tatisvili vs. Fourlis

Ardından: Cuevas vs. Schwartzman

Ardından: Bublik vs. Pouille

Kort: Court 14

03.00 Tig vs. Puig

Ardından: Garcia-Lopez vs. M. Zverev

Ardından: Rodina vs. Pavlyuchenkova

13.30’dan önce değil: Bagnis vs. Evans

Kort: Court 15

03.00 Harrison vs. Mahut

Ardından: Kr. Pliskova vs. Golubic

Ardından: Ramos-Vinolas vs. Lacko

Kort:Court 19:

03.00 Siniakova vs. Goerges

Ardından: Rublev vs. Lu

Ardından: Mathieu vs. Seppi

Ardından: Kasatkina vs. Peng

Kort: Court 20

03.00 Shvedova vs. Begu

Ardından: Isner vs. Kravchuk

Ardından: Schiavone vs. Boserup

Ardından: Delbonis vs. Johnson

Kort: Court 22

03.00 Dzumhur vs. Troicki

Ardından: King vs. Vikhlyantseva

Ardından: Lajovic vs. Robert

Ayrıca Bakın

Zverev, Finalde Federer’in Rakibi Oldu

Maçın başından itibaren daha iyi, daha güçlü ve üstün olan taraf olan Zverev, 6-4 ve 7-5’lik setlerle genç rakibini yenerek Montreal’de yarı finale yükseldi..

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Sizin!

avatar
wpDiscuz