Avustralya Açık 2. Gün Programı

Avustralya Açık tenis turnuvasında ilk tur heyecanı devam ediyor. Erkek ve kadın tenisinde işte ikinci günün tenis maç programı..

Not: Yer alan saatler TSİ ile ifade edilmiştir.

[tabs type=”horizontal”]
[tabs_head]
[tab_title] Tek Erkekler [/tab_title]
[tab_title] Tek Kadınlar [/tab_title]
[/tabs_head]
[tab] Not: Saatler maçların uzamasına göre değişiklik gösterebilir. |

03:00 Basilashvili N. (Geo)
Kohlschreiber P. (Ger)
03:00 Donaldson J. (Usa)
Dutra Da Silva R. (Bra)
03:00 Fabbiano T. (Ita)
Young D. (Usa)
03:00 Simon G. (Fra)
Mmoh M. (Usa)
03:00 Zverev A. (Ger)
Haase R. (Ned)
04:30 Albot R. (Mda)
Berlocq C. (Arg)
04:30 Brown D. (Ger)
Raonic M. (Can)
04:30 Carreno-Busta P. (Esp)
Polansky P. (Can)
04:30 Nishioka Y. (Jpn)
Bolt A. (Aus)
04:30 Opelka R. (Usa)
Goffin D. (Bel)
04:30 Tiafoe F. (Usa)
Kukushkin M. (Kaz)
05:00 Edmund K. (Gbr)
Giraldo S. (Col)
06:00 Dolgopolov A. (Ukr)
Coric B. (Cro)
06:00 Mayer F. (Ger)
Nadal R. (Esp)
06:00 Mott B. (Aus)
Gasquet R. (Fra)
06:00 Thiem D. (Aut)
Struff J-L. (Ger)
06:00 Tursunov D. (Rus)
Stepanek R. (Cze)
06:30 Bautista R. (Esp)
Pella G. (Arg)
06:30 Karlovic I. (Cro)
Zeballos H. (Arg)
06:30 Medvedev D. (Rus)
Escobedo E. (Usa)
06:30 Muller G. (Lux)
Fritz T. (Usa)
06:30 Pavlasek A. (Cze)
Whittington A. (Aus)
06:30 Thompson J. (Aus)
Sousa J. (Por)
06:30 Youzhny M. (Rus)
Baghdatis M. (Cyp)
08:00 Chung H. (Kor)
Olivo R. (Arg)
08:00 Fognini F. (Ita)
Lopez F. (Esp)
08:00 Haas T. (Ger)
Paire B. (Fra)
08:00 Istomin D. (Uzb)
Dodig I. (Cro)
08:00 Monfils G. (Fra)
Vesely J. (Cze)
09:00 Jasika O. (Aus)
Ferrer D. (Esp)
11:00 Dimitrov G. (Bul)
O’Connell C. (Aus)
11:00 Verdasco F. (Esp)
Djokovic N. (Srb)

[/tab]
[tab]Not: Saatler maçların uzamasına göre değişiklik gösterebilir.  |

03:00 Alexandrova E. (Rus)
Makarova E. (Rus)
03:00 Babos T. (Hun)
Gibbs N. (Usa)
03:00 Blinkova A. (Rus)
Niculescu M. (Rou)
03:00 Bondarenko K. (Ukr)
Garcia C. (Fra)
03:00 Buyukakcay C. (Tur)
Dodin O. (Fra)
03:00 Falconi I. (Usa)
Han X.Y. (Chn)
03:00 Flipkens K. (Bel)
Konta J. (Gbr)
03:00 Knapp K. (Ita)
Hsieh S-W. (Tpe)
03:00 Kumkhum L. (Tha)
Osaka N. (Jpn)
03:00 Pliskova Ka. (Cze)
Sorribes Tormo S. (Esp)
03:00 Wickmayer Y. (Bel)
Safarova L. (Cze)
04:30 Arruabarrena-V. L. (Esp)
Putintseva Y. (Kaz)
04:30 Bencic B. (Sui)
Williams S. (Usa)
04:30 Cornet A. (Fra)
Georges M. (Fra)
04:30 Errani S. (Ita)
Ozaki R. (Jpn)
04:30 Vesnina E. (Rus)
Bogdan A. (Rou)
05:00 Cibulkova D. (Svk)
Allertova D. (Cze)
05:00 Sakkari M. (Gre)
Kontaveit A. (Est)
05:00 Vekic D. (Cro)
Cabrera L. (Aus)
05:00 Zhu L. (Chn)
Ostapenko J. (Lat)
06:30 Minella M. (Lux)
Linette M. (Pol)
06:30 Watson H. (Gbr)
Stosur S. (Aus)
06:30 Wozniacki C. (Den)
Rodionova Ar. (Aus)
07:00 Brady J. (Usa)
Larsson J. (Swe)
08:30 Day K. (Usa)
Petkovic A. (Ger)
08:30 Giorgi C. (Ita)
Bacsinszky T. (Sui)
08:30 Konjuh A. (Cro)
Mladenovic K. (Fra)
08:30 Kovinic D. (Mne)
Zheng S. (Chn)
08:30 Lucic-Baroni M. (Cro)
Wang Q. (Chn)
08:30 Strycova B. (Cze)
Kulichkova E. (Rus)
13:00 Gavrilova D. (Aus)
Broady N. (Gbr)
13:00 Pironkova T. (Bul)
Radwanska A. (Pol)

[/tab]
[/tabs]

Aynı zamanda eski profesyonel tenis oyuncusu ve tenis hocası olan Cem, Teniscim’in kuruculuğunu üstlenmiştir ve farklı projelerle tenise destek vermeye devam etmektedir.
İletişim için: cemmildon@teniscim.com

İçerik Hakkındaki Yorumlar

İlk Yorum Hakkı Sizin!

avatar
  Abonelik  
Bildir