Çarşamba , Ağustos 16 2017
Ana Sayfa / Tenis Haberleri / Dünya Haberleri / ATP ve WTA’de Günün Sonuçları ve Program

ATP ve WTA’de Günün Sonuçları ve Program

Atp ve Wta’de sezon başladı ve ilk günün sonuçları elimize ulaştı. İşte sizler için derlediğimiz ilk gün gerçekleşen tenis turnuvalarının sonuçları ve gelecek maçlar..

Not: Saatler TSİ(Türkiye Saati İle) ifade edilmiştir.

  • Brisbane
  • Shenzen 
  • Auckland
  • Grandstand
  • Doha 
Sonuçlar Ve Program |

Tek Erkekler:

(W) J. Thompson & (W) E. Ymer : 6-3, 6-2

Tek Kadınlar:

S. Rogers & E. Bouchard: 6-2,2-6, 6-1

K. Pliskova & Y. Putintseva: 6-3, 6-1

M. Doi & E. Makarova: 7-6 (1), 6-4

D. Kasatkina & I. Begu: 6-3, 6-3

A. Cornet & E. Vesnina: 3-6, 6-4, 7-6 (5)

C. McHale & S. Errani: 6-3, 6-3

Elemelerden Çıkanlar:

Tek Erkekler:

A de Minaur & F. Tiafoe: 6-7 (4), 6-4, 6-4

E. Escobedo & I. Dodig: 6-3, 6-7(3), 6-3

Y. Nishioka & T. Smyczek: 7-5, 6-4

J. Donaldson & J Smith: 6-2, 4-6, 7-6(2)

Tek Kadınlar:

A. Muhammed & K. Bondarenko: 6-4, 0-6, 6-1

A. Krunic & F. Schiavone: 6-1, 6-2

B. Mattek-Sands & K. Kozlova: 6-3, 4-6, 6-2

D. Aiava & C. Witthoeft: 6-1, 6-1

Brisbane’de Yarının Maçları:

Pat Rafter Arena:

Monica Puig & E. Svitolina: 05.00

D. Ferrer & B. Tomic: Monica Puig & E. Svitolina’dan sonra.

Samantha Stosur & G. Muguruza: 09.00’dan önce değil.

Aleksandra Krunic & A. Barty: 13.00’ten önce değil.

S. Johnson & G. Dmitrov: A. Krunic & A. Barty’den sonra.

Court 1:

N. Mahut & S. Robert: 05.00
S. Kuznetsova & L. Chirico: 05:00’deki Mahut & Robert maçından sonra. K. Edmund & E. Escobedo: S. Kuznetsova & L. Chirico’dan sonra.
D. Aiava & Mattek-Sands: K. Edmund & Escobedo maçından sonra.

Court 2:

L. Tsurenko & R. Vinci: 05.00
A. Muhammed & D. Vekic: L. Tsurenko & R. Vinci’den sonra.
L. Siegemund & S. Zhang: A. Muhammed & D. Vekic’den sonra. V. Troicki & Y. Nishioka: L. Siegemund & S. Zhang’den sonra.

Sonuçlar Ve Program |

S. Cirstea & K. Kucova 6-3, 4-6, 6-4

T. Pironkova & G. Voskoboeva: 6-4, 5-7, 6-3

A. Riske & L. Zhu: 7-6 (5), 7-6 (5)

Q. Wang & E. Rodina: 6-2, 6-3

M. Niculescu & K. Zhang: 5-7, 6-1, 6-3

V. King & M. Sakkari: 2-6, 6-1, 6-2

Yarının Maçları:

Merkez Kort:

Ç. Büyükakçay & J. Konta: 07.00

Jelena Jankovic & S. Halep: Ç. Büyükakçay & J. Konta’dan sonra.

S. Peng & K. Siniakova: 10.00’dan önce değil.

A. Radwanska & Y.Y Duan: 11.30’dan önce değil.

Court 1:

Fangzhou Liu & S. Zheng: 07.00

T. Bacsinzsky & C. Giorgi: Fangzhou Liu & S. Zheng’den sonra.

T. Babos & n. Stojanovic: 10.00’dan önce değil.

Court 2:

A. Sevastova & K. Pliskova: 07.00

K-C. Chang & V. Golubic: A. Sevastova & K. Pliskova’dan sonra.

O. Jabeur & S. Voegele: 10.00’dan önce değil.

Sonuçlar Ve Program |

N. Hibino & I. Soylu: 6-7(4), 6-4, 6-1

A. Rodionova & E. Kulichkova: 7-6(4), 4-6, 6-2

M. Barthel & J. Carswell: 6-1, 6-1

D. Jakupvic & S. Aoyama: 6-4, 6-2

B. Stefkova & M. Minella: 6-3, 3-6, 6-3

T. Martincova & S.S-Espinosa: 2-6,6-1,6-2

J. Loeb & Z. Yang: 6-2, 6-2

T. Townsend & A. Blinkova: 6-2, 4-6, 6-3

Yarının Maçları:

Merkez Kort:

J. Loeb & T. Townsend : 01.00

L. Safarova & D. Allertova: 03.30’dan önce değil.

A. Beck & N. Osaka: L. Safarova & D. Allertova’dan sonra.

S. Williams & P. Parmentier: 10.30’dan önce değil.

Ana Konjuh & K. Flipkens: S. Williams & P. Parmentier’den sonra.

Sonuçlar Ve Program |

Court 1:

B. Stefkova & T. Martincova: 01.00
K. Nara & A. Lottner: 03.30’dan önce değil.
L. Davis & K. Bertens: K. Nara & A. Lottner’dan sonra.
N. Broady & D. Kovinic: L. Davis & K. Bertens’den sonra.
Y. Wickmayer & J. Larsson: N. Broady & D. Kovinic’ten sonra.

Court 2:

M. Bartel & D. Jakupovic: 02.00
N. Hibino & A. Rodionova: M. Bartel & D. Jakupovic’den sonra.

 Sonuçlar Ve Program |

Elemelerden Çıkanlar:

V. Pospisil & N. Basilashvii: 6-2, 6-1

R. Stephanek & E. Lopez-Perez: 6-1, 6-4

A. Giannessi & M. Basic: 6-4, 6-2

M. Safwat & V. Millot: 6-3, 0-6, 6,2

Yarının Maçları:

Merkez Kort:

J. Struff & N. Djokovic: 17.30’dan önce değil.
R. Haase & D. Goffin: J. Struff & N. Djokovic’den sonra.
V. Pospisil & F. Verdasco: R. Haase & D. Goffin’den sonra.

Court 1:

A. Yuksel & J. Vesely: 15.30
P. Lorenzi & N. Almargo: A. Yuksel & J. Vesely’den sonra.
M. Baghdatis & R. Stepanek: P. Lorenzi & N. Almargo’dan sonra.

Court 2:

F. Bagnis & D. Brown: 15.30
H. Zeballos & F. Mayer: F. Bagnis & D. Brown’dan sonra.
A. de Greef & M. Safwat: H. Zeballos & F. Mayer’dan sonra.

 

Ayrıca Bakın

Zverev, Finalde Federer’in Rakibi Oldu

Maçın başından itibaren daha iyi, daha güçlü ve üstün olan taraf olan Zverev, 6-4 ve 7-5’lik setlerle genç rakibini yenerek Montreal’de yarı finale yükseldi..

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Sizin!

avatar
wpDiscuz