Antalya Open Başlıyor

Ülkemizde gerçekleştirilecek ilk çim tenis turnuvası olan Antalya Open pazartesi günü başlıyor..

2017 yılında ülkemizde gerçekleşecek ikinci en büyük turnuva olan Antalya Open, Istanbul Open’dan sonra ikinci 250 puanlık turnuva olarak göze çarpıyor.

Hatırlayacağınız üzere Istanbul Open, Koza WOS’ta düzenlenmiş ve turnuva boyunca birçok bilgiyi, önemli anı sizinle paylaşmıştık ve Istanbul Open’ın şampiyonu Marin Cilic olmuştu.

Antalya Open ise Kaya Palazzo tesislerinde düzenleniyor ve topraktan sonra çimde de ülkemizde turnuva düzenlenmesini mümkün kılıyor. Sadece erkeklerin yer alacağı turnuva ATP 250 serisi altında yer alıyor.

ANTALYA OPEN KATILIMCILARI

Antalya Open katılımcı listesinde ise dünya tenis sıralamasında çok önemli yerlerde yer alan oyuncular bulunuyor; Dominic Thiem, Paolo Lorenzi, Fernando Verdasco, David Ferrer, Karen Khachanov, Victor Troicki, Borna Coric, Martin Klizan turnuvanın önemli isimlerinin başında geliyor.

ANTALYA OPEN PARA ÖDÜLÜ

ATP Antalya Open, şampiyonuna toplam 250 puan kazandırmanın yanı sıra 78270 Amerikan Doları’nın da sahibi olmasını sağlayacak. İkinci 150 puan ve 41225 Amerikan Doları, yarı finalde elenen iki isim ise 90 puan ve 22330 Amerikan Doları kazanacak.

Wimbledon öncesi son randevu olan Antalya Open tenis turnuvası 2017, Eastbourne tenis turnuvası ile çakışmasına rağmen iyi bir katılımcı kitlesine sahip. Zira Eastbourne’deki Aegon International puan olarak aynı olsa da para ödülü olarak Antalya’dan daha fazla miktara sahip..

Bizler de ”Teniscimde.com” olarak size bu güzel turnuvanın ayrıntılarını her an aktaracağız. Ayrıca bültenimize kaydolarak mailiniz ile de en son haberleri alabilirsiniz..

Antalya Open 2017 biletlerine ise bu bağlantıdan ya da aşağıdaki Antalya Open tenis maçları biletleri için olan oturma planına tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Aynı zamanda eski profesyonel tenis oyuncusu ve tenis hocası olan Cem, Teniscim’in kuruculuğunu üstlenmiştir ve farklı projelerle tenise destek vermeye devam etmektedir.
İletişim için: cemmildon@teniscim.com

İçerik Hakkındaki Yorumlar

İlk Yorum Hakkı Sizin!

avatar
  Abonelik  
Bildir