Andy Murray Davis Cup’a Dönüyor

Dünya 1 numarası Andy Murray, Büyük Britanya’nın Davis Cup çeyrek finalinde karşılaşacağı Fransa mücadelesinde yer alacağını duyurdu!

”Kendime biraz zaman ayırınca vücudum bu durumdan dolayı çok memnun oldu.” diyor dünya 1 numarası Murray.

Avustralya Açık’ta yaşadığı hayal kırıklığı sonrası Kanada karşılaşmasında Davis Cup Büyük Britanya takımında yer almayıp kendisini dinlendiren Andy Murray, Fransa ile nisan ayında yapacakları maçlar için takımdaki yerini alacağını söyledi.

Ayrıca Kanada ve Büyük Britanya mücadelesinde sinirine hakim olamayıp topa sert bir şekilde vurduktan sonra hakemi vuran Kanadalı Denis Shapovalov hakkında: ”Gerçekten şok verici bir durumdu. Daha önce hiç böyle bir şey görmemiştim. Bazen öyle anlar oluyor ki duygularınıza hakim olamıyorsunuz.” dedi.

Denis Shapovalov’un yaptığı büyük hata sonrası durum 2-2 iken hakemin Kanada’yı diskalifiye ettiğini ve Büyük Britanya’nın mücadeleyi toplamda 3-2 kazandığını hatırlatalım.

Davis Cup’taki bir sonraki maçlar ise nisan ayında oynanacak ve detayları Teniscimde.com üzerinde kolayca bulabileceksiniz..

Hemen abone olarak son gelişmelerden haberdar olabilirsiniz!

Aynı zamanda eski profesyonel tenis oyuncusu ve tenis hocası olan Cem, Teniscim’in kuruculuğunu üstlenmiştir ve farklı projelerle tenise destek vermeye devam etmektedir.
İletişim için: cemmildon@teniscim.com

Sizin yorumunuz nedir?