Çarşamba , Eylül 20 2017
Ana Sayfa / Tenis Haberleri / Amerika Açık 2017 Üçüncü Gün Programı

Amerika Açık 2017 Üçüncü Gün Programı

Amerika Açık 2017 tenis turnuvası, üçüncü gün heyecanı ile devam ediyor. Erkek ve kadın tenisinde işte üçüncü günün tenis maçları programı..

Not: Yer alan saatler TSİ ile ifade edilmiştir.

  • Tek Erkekler 
  • Tek Kadınlar
Not: Saatler maçların uzamasına göre değişiklik gösterebilir. |

Amerika Açık 2017 Erkekler Üçüncü Gün Programı
30.08. 18:05 Chardy J. (Fra) Monfils G. (Fra)
30.08. 18:05 Daniel T. (Jpn) Paul T. (Usa)
30.08. 18:05 De Minaur A. (Aus) Thiem D. (Aut)
30.08. 18:05 Fratangelo B. (Usa) Karlovic I. (Cro)
30.08. 18:05 Harrison R. (Usa) Berdych T. (Cze)
30.08. 18:05 Kavcic B. (Slo) Youzhny M. (Rus)
30.08. 18:05 Kypson P. (Usa) Menendez A. (Esp)
30.08. 18:05 Marterer M. (Ger) Young D. (Usa)
30.08. 18:05 Mayer L. (Arg) Gasquet R. (Fra)
30.08. 18:05 Struff J-L. (Ger) Dolgopolov A. (Ukr)
30.08. 18:05 Sugita Y. (Jpn) Blancaneaux G. (Fra)
30.08. 18:45 Darcis S. (Bel) Pella G. (Arg)
30.08. 18:45 Mannarino A. (Fra) Berankis R. (Ltu)
30.08. 18:45 Millman J. (Aus) Kyrgios N. (Aus)
30.08. 19:00 Fognini F. (Ita) Travaglia S. (Ita)
30.08. 19:00 Safranek V. (Cze) Dimitrov G. (Bul)
30.08. 19:00 Troicki V. (Srb) Gombos N. (Svk)
30.08. 19:30 Baghdatis M. (Cyp) Fritz T. (Usa)
30.08. 19:30 Cuevas P. (Uru) Dzumhur D. (Bih)
30.08. 19:30 Jaziri M. (Tun) Monteiro T. (Bra)
30.08. 20:00 Bedene A. (Gbr) Rublev A. (Rus)
30.08. 20:00 Goffin D. (Bel) Benneteau J. (Fra)
30.08. 20:00 Laaksonen H. (Sui) Del Potro J. (Arg)
30.08. 20:00 Stebe C-M. (Ger) Kicker N. (Arg)
30.08. 20:30 Kuznetsov An. (Rus) Lopez F. (Esp)
30.08. 20:45 Bautista R. (Esp) Seppi A. (Ita)
30.08. 21:00 Brown D. (Ger) Bellucci T. (Bra)
30.08. 21:00 Kohlschreiber P. (Ger) Smyczek T. (Usa)
30.08. 21:00 Verdasco F. (Esp) Pospisil V. (Can)
30.08. 21:30 Millot V. (Fra) Giraldo S. (Col)
Not: Saatler maçların uzamasına göre değişiklik gösterebilir.  |

Amerika Açık 2017 Kadınlar Üçüncü Gün Programı
30.08. 18:05 Brady J. (Usa) Petkovic A. (Ger)
30.08. 18:05 Cepede V. (Par) Gibbs N. (Usa)
30.08. 18:05 Kanepi K. (Est) Schiavone F. (Ita)
30.08. 18:05 Niculescu M. (Rou) Mladenovic K. (Fra)
30.08. 18:05 Rodina E. (Rus) Bouchard E. (Can)
30.08. 18:05 Svitolina E. (Ukr) Siniakova K. (Cze)
30.08. 19:00 Townsend T. (Usa) Bogdan A. (Rou)
30.08. 19:30 Maria T. (Ger) Kratzer A. (Usa)
30.08. 20:00 Allertova D. (Cze) Peterson R. (Swe)
30.08. 20:00 Hibino N. (Jpn) Bellis C. (Usa)
30.08. 20:45 Riske A. (Usa) Vandeweghe C. (Usa)
30.08. 20:45 Rogers S. (Usa) Day K. (Usa)
30.08. 21:00 Vondrousova M. (Cze) Kuznetsova S. (Rus)
30.08. 21:30 Brengle M. (Usa) Flipkens K. (Bel)
30.08. 21:30 Jabeur O. (Tun) Minor B. (Usa)
30.08. 21:30 Zhuk S. (Rus) Putintseva Y. (Kaz)
30.08. 22:00 Babos T. (Hun) Sharapova M. (Rus)
30.08. 22:00 Kasatkina D. (Rus) Wang Q. (Chn)
30.08. 22:00 Kontaveit A. (Est) Safarova L. (Cze)
30.08. 22:00 Radwanska A. (Pol) Martic P. (Cro)
30.08. 22:15 Lisicki S. (Ger) Zhang S. (Chn)
30.08. 22:30 Kiick A. (Usa) Gavrilova D. (Aus)
30.08. 22:30 Nara K. (Jpn) Sorribes Tormo S. (Esp)
30.08. 23:00 Kenin S. (Usa) Vickery S. (Usa)
30.08. 23:00 McHale C. (Usa) Pavlyuchenkova A. (Rus)
30.08. 23:00 Ozaki R. (Jpn) Lao D. (Usa)
30.08. 23:00 Vesnina E. (Rus) Blinkova A. (Rus)

Sezonun merakla beklenen turnuvası Amerika Açık, büyük bir heyecanla devam ediyor. Turnuva boyunca tüm detaylar Teniscimde.com’da olacak!

İçeriğimizi paylaşın..

Ayrıca Bakın

Amerika Açık’ta Şampiyon Nadal ve Muhteşem Geçmişi

Flushing Meadows'daki 2017 Amerika Açık şampiyonu olarak 16. büyük galibiyetini kazanan Rafael Nadal'ın başarılarla dolu geçmişine yakından bakalım.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Sizin!

avatar
wpDiscuz