Salı , Kasım 21 2017
Ana Sayfa / Tenis Haberleri / Amerika Açık 2017 Üçüncü Gün Programı

Amerika Açık 2017 Üçüncü Gün Programı

Amerika Açık 2017 tenis turnuvası, üçüncü gün heyecanı ile devam ediyor. Erkek ve kadın tenisinde işte üçüncü günün tenis maçları programı..

Not: Yer alan saatler TSİ ile ifade edilmiştir.

  • Tek Erkekler 
  • Tek Kadınlar
Not: Saatler maçların uzamasına göre değişiklik gösterebilir. |

Amerika Açık 2017 Erkekler Üçüncü Gün Programı
30.08. 18:05 Chardy J. (Fra) Monfils G. (Fra)
30.08. 18:05 Daniel T. (Jpn) Paul T. (Usa)
30.08. 18:05 De Minaur A. (Aus) Thiem D. (Aut)
30.08. 18:05 Fratangelo B. (Usa) Karlovic I. (Cro)
30.08. 18:05 Harrison R. (Usa) Berdych T. (Cze)
30.08. 18:05 Kavcic B. (Slo) Youzhny M. (Rus)
30.08. 18:05 Kypson P. (Usa) Menendez A. (Esp)
30.08. 18:05 Marterer M. (Ger) Young D. (Usa)
30.08. 18:05 Mayer L. (Arg) Gasquet R. (Fra)
30.08. 18:05 Struff J-L. (Ger) Dolgopolov A. (Ukr)
30.08. 18:05 Sugita Y. (Jpn) Blancaneaux G. (Fra)
30.08. 18:45 Darcis S. (Bel) Pella G. (Arg)
30.08. 18:45 Mannarino A. (Fra) Berankis R. (Ltu)
30.08. 18:45 Millman J. (Aus) Kyrgios N. (Aus)
30.08. 19:00 Fognini F. (Ita) Travaglia S. (Ita)
30.08. 19:00 Safranek V. (Cze) Dimitrov G. (Bul)
30.08. 19:00 Troicki V. (Srb) Gombos N. (Svk)
30.08. 19:30 Baghdatis M. (Cyp) Fritz T. (Usa)
30.08. 19:30 Cuevas P. (Uru) Dzumhur D. (Bih)
30.08. 19:30 Jaziri M. (Tun) Monteiro T. (Bra)
30.08. 20:00 Bedene A. (Gbr) Rublev A. (Rus)
30.08. 20:00 Goffin D. (Bel) Benneteau J. (Fra)
30.08. 20:00 Laaksonen H. (Sui) Del Potro J. (Arg)
30.08. 20:00 Stebe C-M. (Ger) Kicker N. (Arg)
30.08. 20:30 Kuznetsov An. (Rus) Lopez F. (Esp)
30.08. 20:45 Bautista R. (Esp) Seppi A. (Ita)
30.08. 21:00 Brown D. (Ger) Bellucci T. (Bra)
30.08. 21:00 Kohlschreiber P. (Ger) Smyczek T. (Usa)
30.08. 21:00 Verdasco F. (Esp) Pospisil V. (Can)
30.08. 21:30 Millot V. (Fra) Giraldo S. (Col)
Not: Saatler maçların uzamasına göre değişiklik gösterebilir.  |

Amerika Açık 2017 Kadınlar Üçüncü Gün Programı
30.08. 18:05 Brady J. (Usa) Petkovic A. (Ger)
30.08. 18:05 Cepede V. (Par) Gibbs N. (Usa)
30.08. 18:05 Kanepi K. (Est) Schiavone F. (Ita)
30.08. 18:05 Niculescu M. (Rou) Mladenovic K. (Fra)
30.08. 18:05 Rodina E. (Rus) Bouchard E. (Can)
30.08. 18:05 Svitolina E. (Ukr) Siniakova K. (Cze)
30.08. 19:00 Townsend T. (Usa) Bogdan A. (Rou)
30.08. 19:30 Maria T. (Ger) Kratzer A. (Usa)
30.08. 20:00 Allertova D. (Cze) Peterson R. (Swe)
30.08. 20:00 Hibino N. (Jpn) Bellis C. (Usa)
30.08. 20:45 Riske A. (Usa) Vandeweghe C. (Usa)
30.08. 20:45 Rogers S. (Usa) Day K. (Usa)
30.08. 21:00 Vondrousova M. (Cze) Kuznetsova S. (Rus)
30.08. 21:30 Brengle M. (Usa) Flipkens K. (Bel)
30.08. 21:30 Jabeur O. (Tun) Minor B. (Usa)
30.08. 21:30 Zhuk S. (Rus) Putintseva Y. (Kaz)
30.08. 22:00 Babos T. (Hun) Sharapova M. (Rus)
30.08. 22:00 Kasatkina D. (Rus) Wang Q. (Chn)
30.08. 22:00 Kontaveit A. (Est) Safarova L. (Cze)
30.08. 22:00 Radwanska A. (Pol) Martic P. (Cro)
30.08. 22:15 Lisicki S. (Ger) Zhang S. (Chn)
30.08. 22:30 Kiick A. (Usa) Gavrilova D. (Aus)
30.08. 22:30 Nara K. (Jpn) Sorribes Tormo S. (Esp)
30.08. 23:00 Kenin S. (Usa) Vickery S. (Usa)
30.08. 23:00 McHale C. (Usa) Pavlyuchenkova A. (Rus)
30.08. 23:00 Ozaki R. (Jpn) Lao D. (Usa)
30.08. 23:00 Vesnina E. (Rus) Blinkova A. (Rus)

Sezonun merakla beklenen turnuvası Amerika Açık, büyük bir heyecanla devam ediyor. Turnuva boyunca tüm detaylar Teniscimde.com’da olacak!

Ayrıca Bakın

David Goffin Davis Cup Finaline Hazır

ATP finallerinde finale çıkan ancak Grigor Dimitrov'a yenilip ikinci olan David Goffin, Davis Cup finaline hazır olduğunu söyledi..

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Sizin!

avatar
wpDiscuz
REKLAM

KAPAT
REKLAM

KAPAT

Bunu beğendiniz mi?

Herkesle paylaşın!