Amerika Açık 2017 İlk Gün Programı

Amerika Açık 2017 tenis turnuvası ilk tur heyecanı yarın başlıyor. Erkek ve kadın tenisinde işte ilk günün tenis maçları programı..

Not: Yer alan saatler TSİ ile ifade edilmiştir.

[tabs type=”horizontal”]
[tabs_head]
[tab_title] Tek Erkekler [/tab_title]
[tab_title] Tek Kadınlar [/tab_title]
[/tabs_head]
[tab] Not: Saatler maçların uzamasına göre değişiklik gösterebilir. |

Amerika Açık 2017 Erkekler İlk Gün Programı
28.08. 18:00 Almagro N. (Esp) Johnson S. (Usa)
28.08. 18:00 Dutra Da Silva R. (Bra) Mayer F. (Ger)
28.08. 18:00 Edmund K. (Gbr) Haase R. (Ned)
28.08. 18:00 King D. (Bar) Zverev A. (Ger)
28.08. 18:00 Tursunov D. (Rus) Norrie C. (Gbr)
28.08. 18:00 Zeballos H. (Arg) Chung H. (Kor)
28.08. 19:30 Albot R. (Mda) Escobedo E. (Usa)
28.08. 19:30 Anderson K. (Rsa) Aragone J. (Usa)
28.08. 19:30 Giannessi A. (Ita) Gulbis E. (Lat)
28.08. 19:30 Haider-Maurer A. (Aut) Donskoy E. (Rus)
28.08. 19:30 Kukushkin M. (Kaz) Ferrer D. (Esp)
28.08. 19:30 Lacko L. (Svk) Paire B. (Fra)
28.08. 19:30 Sandgren T. (Usa) Cilic M. (Cro)
28.08. 19:30 Tsonga J-W. (Fra) Copil M. (Rou)
28.08. 20:00 Herbert P.H. (Fra) Isner J. (Usa)
28.08. 20:00 Lu Y-H. (Tpe) Khachanov K. (Rus)
28.08. 20:00 Schwartzman D. (Arg) Berlocq C. (Arg)
28.08. 21:00 Ramos A. (Esp) Istomin D. (Uzb)
28.08. 21:30 Eubanks C. (Usa) Sela D. (Isr)
28.08. 21:30 Fucsovics M. (Hun) Mahut N. (Fra)
28.08. 21:30 Kokkinakis T. (Aus) Tipsarevic J. (Srb)
28.08. 21:30 Querrey S. (Usa) Simon G. (Fra)
28.08. 21:30 Shapovalov D. (Can) Medvedev D. (Rus)
28.08. 21:30 Sousa J. (Por) Lorenzi P. (Ita)
28.08. 21:30 Tomic B. (Aus) Muller G. (Lux)
28.08. 21:30 Zverev M. (Ger) Kwiatkowski T. S. (Usa)
28.08. 22:30 Donaldson J. (Usa) Basilashvili N. (Geo)
28.08. 23:00 Pouille L. (Fra) Bemelmans R. (Bel)
28.08. 23:00 Smith J-P. (Aus) Fabbiano T. (Ita)
28.08. 23:00 Vesely J. (Cze) Coric B. (Cro)

[/tab]
[tab]Not: Saatler maçların uzamasına göre değişiklik gösterebilir.  |

Amerika Açık 2017 Kadınlar İlk Gün Programı
28.08. 18:00 Davis L. (Usa) Kenin S. (Usa)
28.08. 18:00 Hogenkamp R. (Ned) Rodionova Ar. (Aus)
28.08. 18:00 Kvitova P. (Cze) Jankovic J. (Srb)
28.08. 18:00 Lepchenko V. (Usa) Muguruza G. (Esp)
28.08. 18:00 Martincova T. (Cze) Garcia C. (Fra)
28.08. 18:00 Pliskova Kr. (Cze) Eguchi M. (Jpn)
28.08. 18:00 Rybarikova M. (Svk) Giorgi C. (Ita)
28.08. 18:00 Vikhlyantseva N. (Rus) Vickery S. (Usa)
28.08. 18:00 Watson H. (Gbr) Cornet A. (Fra)
28.08. 18:00 Zaja A. (Ger) Alexandrova E. (Rus)
28.08. 19:30 Bertens K. (Ned) Sakkari M. (Gre)
28.08. 20:00 Beck A. (Ger) Goerges J. (Ger)
28.08. 20:00 Begu I. (Rou) Kozlova Kat. (Ukr)
28.08. 20:00 Konta J. (Gbr) Krunic A. (Srb)
28.08. 20:00 Liu C. (Usa) Duan Y. (Chn)
28.08. 21:30 Kuzmova V. (Svk) Williams V. (Usa)
28.08. 21:30 Sevastova A. (Lat) Witthoeft C. (Ger)
28.08. 21:30 Stephens S. (Usa) Vinci R. (Ita)
28.08. 21:30 Vekic D. (Cro) Haddad Maia B. (Bra)
28.08. 21:30 Zheng S. (Chn) Van Uytvanck A. (Bel)
28.08. 22:00 Barthel M. (Ger) Makarova E. (Rus)
28.08. 22:00 Tomljanovic A. (Cro) Larsson J. (Swe)
28.08. 23:30 Cepelova J. (Svk) Cibulkova D. (Svk)
28.08. 23:30 Golubic V. (Sui) Babos T. (Hun)
28.08. 23:30 Hesse A. (Fra) Peng S. (Chn)
28.08. 23:30 Konjuh A. (Cro) Barty A. (Aus)
28.08. 23:30 Parmentier P. (Fra) Dodin O. (Fra)
28.08. 23:30 Puig M. (Pur) Lucic-Baroni M. (Cro)
28.08. 23:30 Sasnovich A. (Blr) Boserup J. (Usa)
28.08. 23:30 Soylu I. (Tur) Suarez Navarro C. (Esp)
28.08. 23:30 Wozniacki C. (Den) Buzarnescu M. (Rou)

[/tab]

[/tabs]

Sezonun merakla beklenen turnuvası Amerika Açık, yarın büyük bir heyecanla başlıyor. Turnuva boyunca tüm detaylar Teniscimde.com’da olacak!

Editör
Takip Edin!

Editör

Editör at Teniscim
Teniscimde.com editörü, Teniscimde.com'un başladığı günden beri en iyi haberleri size sunar.
Editör
Takip Edin!