Cumartesi , Eylül 23 2017
Ana Sayfa / Tenis Haberleri / Dünya Haberleri / Amerika Açık 2017 İlk Gün Programı

Amerika Açık 2017 İlk Gün Programı

Amerika Açık 2017 tenis turnuvası ilk tur heyecanı yarın başlıyor. Erkek ve kadın tenisinde işte ilk günün tenis maçları programı..

Not: Yer alan saatler TSİ ile ifade edilmiştir.

  • Tek Erkekler 
  • Tek Kadınlar
Not: Saatler maçların uzamasına göre değişiklik gösterebilir. |

Amerika Açık 2017 Erkekler İlk Gün Programı
28.08. 18:00 Almagro N. (Esp) Johnson S. (Usa)
28.08. 18:00 Dutra Da Silva R. (Bra) Mayer F. (Ger)
28.08. 18:00 Edmund K. (Gbr) Haase R. (Ned)
28.08. 18:00 King D. (Bar) Zverev A. (Ger)
28.08. 18:00 Tursunov D. (Rus) Norrie C. (Gbr)
28.08. 18:00 Zeballos H. (Arg) Chung H. (Kor)
28.08. 19:30 Albot R. (Mda) Escobedo E. (Usa)
28.08. 19:30 Anderson K. (Rsa) Aragone J. (Usa)
28.08. 19:30 Giannessi A. (Ita) Gulbis E. (Lat)
28.08. 19:30 Haider-Maurer A. (Aut) Donskoy E. (Rus)
28.08. 19:30 Kukushkin M. (Kaz) Ferrer D. (Esp)
28.08. 19:30 Lacko L. (Svk) Paire B. (Fra)
28.08. 19:30 Sandgren T. (Usa) Cilic M. (Cro)
28.08. 19:30 Tsonga J-W. (Fra) Copil M. (Rou)
28.08. 20:00 Herbert P.H. (Fra) Isner J. (Usa)
28.08. 20:00 Lu Y-H. (Tpe) Khachanov K. (Rus)
28.08. 20:00 Schwartzman D. (Arg) Berlocq C. (Arg)
28.08. 21:00 Ramos A. (Esp) Istomin D. (Uzb)
28.08. 21:30 Eubanks C. (Usa) Sela D. (Isr)
28.08. 21:30 Fucsovics M. (Hun) Mahut N. (Fra)
28.08. 21:30 Kokkinakis T. (Aus) Tipsarevic J. (Srb)
28.08. 21:30 Querrey S. (Usa) Simon G. (Fra)
28.08. 21:30 Shapovalov D. (Can) Medvedev D. (Rus)
28.08. 21:30 Sousa J. (Por) Lorenzi P. (Ita)
28.08. 21:30 Tomic B. (Aus) Muller G. (Lux)
28.08. 21:30 Zverev M. (Ger) Kwiatkowski T. S. (Usa)
28.08. 22:30 Donaldson J. (Usa) Basilashvili N. (Geo)
28.08. 23:00 Pouille L. (Fra) Bemelmans R. (Bel)
28.08. 23:00 Smith J-P. (Aus) Fabbiano T. (Ita)
28.08. 23:00 Vesely J. (Cze) Coric B. (Cro)
Not: Saatler maçların uzamasına göre değişiklik gösterebilir.  |

Amerika Açık 2017 Kadınlar İlk Gün Programı
28.08. 18:00 Davis L. (Usa) Kenin S. (Usa)
28.08. 18:00 Hogenkamp R. (Ned) Rodionova Ar. (Aus)
28.08. 18:00 Kvitova P. (Cze) Jankovic J. (Srb)
28.08. 18:00 Lepchenko V. (Usa) Muguruza G. (Esp)
28.08. 18:00 Martincova T. (Cze) Garcia C. (Fra)
28.08. 18:00 Pliskova Kr. (Cze) Eguchi M. (Jpn)
28.08. 18:00 Rybarikova M. (Svk) Giorgi C. (Ita)
28.08. 18:00 Vikhlyantseva N. (Rus) Vickery S. (Usa)
28.08. 18:00 Watson H. (Gbr) Cornet A. (Fra)
28.08. 18:00 Zaja A. (Ger) Alexandrova E. (Rus)
28.08. 19:30 Bertens K. (Ned) Sakkari M. (Gre)
28.08. 20:00 Beck A. (Ger) Goerges J. (Ger)
28.08. 20:00 Begu I. (Rou) Kozlova Kat. (Ukr)
28.08. 20:00 Konta J. (Gbr) Krunic A. (Srb)
28.08. 20:00 Liu C. (Usa) Duan Y. (Chn)
28.08. 21:30 Kuzmova V. (Svk) Williams V. (Usa)
28.08. 21:30 Sevastova A. (Lat) Witthoeft C. (Ger)
28.08. 21:30 Stephens S. (Usa) Vinci R. (Ita)
28.08. 21:30 Vekic D. (Cro) Haddad Maia B. (Bra)
28.08. 21:30 Zheng S. (Chn) Van Uytvanck A. (Bel)
28.08. 22:00 Barthel M. (Ger) Makarova E. (Rus)
28.08. 22:00 Tomljanovic A. (Cro) Larsson J. (Swe)
28.08. 23:30 Cepelova J. (Svk) Cibulkova D. (Svk)
28.08. 23:30 Golubic V. (Sui) Babos T. (Hun)
28.08. 23:30 Hesse A. (Fra) Peng S. (Chn)
28.08. 23:30 Konjuh A. (Cro) Barty A. (Aus)
28.08. 23:30 Parmentier P. (Fra) Dodin O. (Fra)
28.08. 23:30 Puig M. (Pur) Lucic-Baroni M. (Cro)
28.08. 23:30 Sasnovich A. (Blr) Boserup J. (Usa)
28.08. 23:30 Soylu I. (Tur) Suarez Navarro C. (Esp)
28.08. 23:30 Wozniacki C. (Den) Buzarnescu M. (Rou)

Sezonun merakla beklenen turnuvası Amerika Açık, yarın büyük bir heyecanla başlıyor. Turnuva boyunca tüm detaylar Teniscimde.com’da olacak!

Takip Edin!

Editör

Teniscimde.com editörü, Teniscimde.com'un başladığı günden beri en iyi haberleri size sunar.
Takip Edin!
İçeriğimizi paylaşın..

Ayrıca Bakın

Davis Cup Finali Lille’de Oynanacak

Fransa ile Belçika’nın karşı karşıya geleceği Kasım ayı Davis Cup finali Lille’in kuzey doğusunda oynanacak..

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Sizin!

avatar
wpDiscuz