Amerika Açık 2017 İkinci Gün Programı

Amerika Açık 2017 tenis turnuvası ikinci gün heyecanı ile devam ediyor. Erkek ve kadın tenisinde işte ikinci günün tenis maçları programı..

Not: Yer alan saatler TSİ ile ifade edilmiştir.

[tabs type=”horizontal”]
[tabs_head]
[tab_title] Tek Erkekler [/tab_title]
[tab_title] Tek Kadınlar [/tab_title]
[/tabs_head]
[tab] Not: Saatler maçların uzamasına göre değişiklik gösterebilir. |

Amerika Açık 2017 Erkekler İkinci Gün Programı
29.08. 18:05 De Minaur A. (Aus) Thiem D. (Aut)
29.08. 18:05 Fratangelo B. (Usa) Karlovic I. (Cro)
29.08. 18:05 Kypson P. (Usa) Menendez A. (Esp)
29.08. 18:05 Marterer M. (Ger) Young D. (Usa)
29.08. 18:05 Mayer L. (Arg) Gasquet R. (Fra)
29.08. 18:05 Sugita Y. (Jpn) Blancaneaux G. (Fra)
29.08. 19:30 Baghdatis M. (Cyp) Fritz T. (Usa)
29.08. 19:30 Chardy J. (Fra) Monfils G. (Fra)
29.08. 19:30 Fognini F. (Ita) Travaglia S. (Ita)
29.08. 19:30 Laaksonen H. (Sui) Del Potro J. (Arg)
29.08. 19:30 Mannarino A. (Fra) Berankis R. (Ltu)
29.08. 19:30 Troicki V. (Srb) Gombos N. (Svk)
29.08. 19:30 Verdasco F. (Esp) Pospisil V. (Can)
29.08. 20:00 Cuevas P. (Uru) Dzumhur D. (Bih)
29.08. 20:00 Daniel T. (Jpn) Paul T. (Usa)
29.08. 20:00 Kuznetsov An. (Rus) Lopez F. (Esp)
29.08. 21:00 Kavcic B. (Slo) Youzhny M. (Rus)
29.08. 21:00 Millot V. (Fra) Giraldo S. (Col)
29.08. 21:30 Harrison R. (Usa) Berdych T. (Cze)
29.08. 21:30 Kohlschreiber P. (Ger) Smyczek T. (Usa)
29.08. 21:30 Nadal R. (Esp) Lajovic D. (Srb)
29.08. 21:30 Stebe C-M. (Ger) Kicker N. (Arg)
29.08. 21:30 Struff J-L. (Ger) Dolgopolov A. (Ukr)
29.08. 23:00 Bautista R. (Esp) Seppi A. (Ita)
29.08. 23:00 Bedene A. (Gbr) Rublev A. (Rus)
29.08. 23:00 Brown D. (Ger) Bellucci T. (Bra)
29.08. 23:00 Darcis S. (Bel) Pella G. (Arg)
29.08. 23:00 Goffin D. (Bel) Benneteau J. (Fra)
29.08. 23:00 Jaziri M. (Tun) Monteiro T. (Bra)
29.08. 23:00 Safranek V. (Cze) Dimitrov G. (Bul)
30.08. 00:00 Millman J. (Aus) Kyrgios N. (Aus)
30.08. 03:30 Federer R. (Sui) Tiafoe F. (Usa)

[/tab]
[tab]Not: Saatler maçların uzamasına göre değişiklik gösterebilir.  |

Amerika Açık 2017 Kadınlar İkinci Gün Programı
29.08. 18:05 Brady J. (Usa) Petkovic A. (Ger)
29.08. 18:05 Cepede V. (Par) Gibbs N. (Usa)
29.08. 18:05 Kanepi K. (Est) Schiavone F. (Ita)
29.08. 18:05 Kerkhove L. (Ned) Cirstea S. (Rou)
29.08. 18:05 Niculescu M. (Rou) Mladenovic K. (Fra)
29.08. 18:05 Ostapenko J. (Lat) Arruabarrena-V. L. (Esp)
29.08. 18:05 Pliskova Ka. (Cze) Linette M. (Pol)
29.08. 18:05 Strycova B. (Cze) Doi M. (Jpn)
29.08. 18:05 Svitolina E. (Ukr) Siniakova K. (Cze)
29.08. 18:05 Tsurenko L. (Ukr) Wickmayer Y. (Bel)
29.08. 19:30 Allertova D. (Cze) Peterson R. (Swe)
29.08. 19:30 Rogers S. (Usa) Day K. (Usa)
29.08. 20:00 Jabeur O. (Tun) Minor B. (Usa)
29.08. 20:00 Osaka N. (Jpn) Kerber A. (Ger)
29.08. 20:00 Rodina E. (Rus) Bouchard E. (Can)
29.08. 20:00 Townsend T. (Usa) Bogdan A. (Rou)
29.08. 21:30 Kasatkina D. (Rus) Wang Q. (Chn)
29.08. 21:30 Kiick A. (Usa) Gavrilova D. (Aus)
29.08. 21:30 Lisicki S. (Ger) Zhang S. (Chn)
29.08. 21:30 Radwanska A. (Pol) Martic P. (Cro)
29.08. 21:30 Riske A. (Usa) Vandeweghe C. (Usa)
29.08. 21:30 Vondrousova M. (Cze) Kuznetsova S. (Rus)
29.08. 22:00 McHale C. (Usa) Pavlyuchenkova A. (Rus)
29.08. 22:00 Nara K. (Jpn) Sorribes Tormo S. (Esp)
29.08. 22:00 Zhuk S. (Rus) Putintseva Y. (Kaz)
29.08. 23:30 Brengle M. (Usa) Flipkens K. (Bel)
29.08. 23:30 Hibino N. (Jpn) Bellis C. (Usa)
29.08. 23:30 Kontaveit A. (Est) Safarova L. (Cze)
29.08. 23:30 Maria T. (Ger) Kratzer A. (Usa)
29.08. 23:30 Ozaki R. (Jpn) Lao D. (Usa)
29.08. 23:30 Vesnina E. (Rus) Blinkova A. (Rus)
30.08. 02:00 Mertens E. (Bel) Keys M. (Usa)

[/tab]

[/tabs]

Sezonun merakla beklenen turnuvası Amerika Açık, büyük bir heyecanla devam ediyor. Turnuva boyunca tüm detaylar Teniscimde.com’da olacak!

Aynı zamanda eski profesyonel tenis oyuncusu ve tenis hocası olan Cem, Teniscim’in kuruculuğunu üstlenmiştir ve farklı projelerle tenise destek vermeye devam etmektedir.
İletişim için: cemmildon@teniscim.com

İçerik Hakkındaki Yorumlar

İlk Yorum Hakkı Sizin!

avatar
  Abonelik  
Bildir