Tenisçiler İçin Muhteşem Saatler

Tenisçilerin tarzına uyacak muhteşem saatler her noktada tamamlayıcı birer unsur oluyor..

Spor faaliyetleri ile ilgilenen profesyonel oyuncular veya spor tarzı seven kişilerin giyim tarzına da bu durum yansımaktadır. Daha salaş kıyafetler ve genellikle eşofman tarzı seçimler yapılmaktadır. Temelinde ise vücudu sıkmayan esnek kıyafetler ön plana çıkmaktadır. Aynı zamanda yumuşak ve esnek yapıları ile dikkat çekmektedir. Hangi spor dalı ile ilgilenilmesi çok fazla etki etmeksizin daha kaba bir görüntü çizmektedir. Büyük spor ayakkabıları, salaş montlar ve kesinlikle rahatlığı hedefleyen ürünler olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu spor kıyafetlerinin içerisinde göze çarpan en önemli aksesuarlar içinde ise spor saatler göze çarpmaktadır. Bazen milyon dolarlık, bazense çok daha ucuz olabilmektedir. Kişilerin ilgilendiği spor ve bütçesine göre ölçümlenmiş olsa bile değişmeyen tek şey spor saatlerin daha kaba ve büyük olması olarak belirlenmektedir. Ayrıca spor dallarında gerçekleşen müsabakalar da sürekli gördüğümüz sponsorluk bağlantıları mevcut olmaktadır. Birçok markanın olmanın daha ötesinde özellikle spor giyim ile ilgilenen marka veya firmaların bu sponsorluğa daha yatkın olması dikkati çekmektedir. Ünlü ve başarılı sporcuların bu markalardan giyinmeleri, bu markaların saatlerini tercih etmeleri de etkin bir ölçüt olarak gözlenmektedir.

Spor ve spor giyim denildiğinde, sporun moda ile ilişkisine bakıldığında ise direkt olarak tenis sporu akla gelmektedir. Çünkü tenis sporu ile moda oldukça yakından ilişkilendirilmektedir. Tenis ile ilgilenen sporcuların giyimleri, giyimde tercih ettiği kıyafet markaları ve bilhassa saat markaları ön plana çıkmaktadır. Tenis sporu ile ilgilenen sporcuların modayı takip etmesi,  modaya ve görselliğe önem vermesi hemen hemen tüm spor dallarından daha fazla önemsemektedir. Mesela dünyaca ünlü tenisçi Rafael Nadal’ın ortalama 2 milyon dolarlık adidas saat ile maç yapmasını neredeyse bilmeyen kalmamaktadır. Farklı spor dalları ile ilgilenen sporcuların tenis turnuvalarını takip etmesi, tenisçilerin moda ile ilgili organizasyonlarda yer alması gibi durumlar ile karşılaşmak çok sık rastlanan bir durum olmaktadır. Yine bir örnek vermek gerekirse; ünlü tenisçilerden biri olan Serena Williams’ın 2015 yılında French Open turnuvasına çıkarken giydiği nike turuncu takımın bir gün sonra stoklarda tükenmesi bu duruma etkin bir örneği teşkil etmektedir. Yani tenisin sadece bir spor dalı değil; bir tarz, bir akım, modaya farklı bir bakış ve çok daha fazlası olarak bilinmektedir. Ciddi anlamda güçlü bir bağa sahip olan moda ile tenis ilişkisi her geçen gün daha sıkılaşan bir boyuta erişmektedir.

Her geçen gün tenis sporu modaya daha da yaklaşmakta, moda ise tenis sporundan beslenerek bir bütün haline dönüşmektedir. En gözde spor giyim ve aksesuar markalarının tenis içerisinde büyük bir yere sahip olması, hatta özellikle tenis için yatırım yapılan ürünler üretmesi bu bağlılığı daha sıkı bir hale getirmektedir. Nike, Lacoste, Fred Perry, Tommy Hillfiger ve Stella McCartney gibi markaların tenis ile bütünleşmesi ve bu markaların www.modasaat.com sitesinde yer bulması bu alanı daha yakından takip etmenize de faydalı olmaktadır. Benzersiz özellikleri ile öne çıkan kusursuz, son derece estetik görünüme ve teknik özelliklere sahip spor saatlerin hemen hepsi bir arada sunulmaktadır. Müşteri memnuniyeti ve müşterilere uyarlanan kolaylıklar ile hizmete sunulmaktadır. Zengin renk alternatifleri ve şekil özellikleri ile farklı zevk ve tasarımlara sahip şık, spor saatler mevcut olmaktadır. Spor faaliyetlerinde benimsenen kıyafetlere eskortluk yapan mükemmel tamamlayıcı ürün olarak bilinen spor saatler, tenis sporu içinde vazgeçilmez bir aksesuar olarak karşımıza çıkmaktadır. Kullanım oranına ve gösterişli manzarası ile oldukça cazip bir seçim olarak belirtilmektedir.

Aynı zamanda eski profesyonel tenis oyuncusu ve tenis hocası olan Cem, Teniscim’in kuruculuğunu üstlenmiştir ve farklı projelerle tenise destek vermeye devam etmektedir.
İletişim için: cemmildon@teniscim.com

İçerik Hakkındaki Yorumlar

İlk Yorum Hakkı Sizin!

avatar
  Abonelik  
Bildir